Кукурудзолущилка електрична «Елук»

В наявності
Код товару:
1110057
Переробляєма сировина  Качани кукурудзи
Тип корморізки  Кукурудзолущилки
Тип двигуна  Електричний
Виробник корморізки  Елікор (Полтава)
6 090 ₴
від 304.5 грн / в міс
Проконсультуємо і оформимо замовлення по телефону
Доставка в
Самовивіз з новою пошти Відправимо сьогодні
Кур'єр Нова Пошта Протягом 1-3 днів
Оплата
при отриманні (Накладений платіж)
на розрахунковий рахунок підприємства
на банківську карту

Облущувач кукурудзяних качанів «Елук» випускається українською компанією «Електромотор». Прилад призначений для використання в домашніх умовах. У приймальній камері кукурудзолущилки «Елук» знаходиться металевий диск із зубами. На зворотному боці диска приварені лопатки, які зіштовхують зерна в лоток. Завдяки цьому не відбувається розкидування кукурудзи. Бункер лущилки вміщує великий об'єм качанів. Завантажувати сировину слід тільки при вимкненому двигунів. Після завантаження зафіксуйте кришку. На очистку однієї партії витрачається 1-2 хвилини. Після очищені качани вивантажують через дверцята в нижній частині приймальної камери.

Характеристики електричної лущилки «Елук»

Електрична кукурудзолущилка «Елук» оснащена двигуном 1,1 кВт. Є повітряне охолодження, яке продовжує час роботи. Продуктивність приладу 600 кг / год. При занадто великому завантаженні качани можуть очищатися нерівномірно.

Де купити електричну кукурудзолущилку для побутового використання

Облущувач від «Електромотор» підійде для фермерських господарств, які розводять птицю, молочну та м'ясну худобу. Купити кукурудзолущилку в Україні можна на сайті Cropper. У нашому інтернет-магазині також є інше обладнання для виготовлення кормів.

Залишити відгук
Кукурудзолущилка електрична «Елук»
6 090 ₴
Проконсультуємо і оформимо замовлення по телефону