Зернодробарка Master Craft

Зернодробарка МастерКрафт 

Зернодробарка МастерКрафт — агрегат, який широко застосовується в сільському господарстві для подрібнення кормів. При наявності даного пристрою у фермерів значною мірою полегшується робота, і заощаджений час вони витрачають на інші обов'язки....

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Зернодробарка MASTER KRAFT IZKB-4000 (зерно + качани кукурудзи)
  5 850 ₴
 2. Зернодробарка "Master Kraft IZKB-3500" (для зерна і качанів кукурудзи)
  8 300 ₴
 3. Зернодробарка MASTER KRAFT IZKB-3000 (для зерна та качанів кукурудзи)
  3 650 ₴
 4. Зернодробарка MASTER KRAFT IZKB-2800 (для зерна та качанів кукурудзи)
  3 590 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Зернодробарка МастерКрафт 

Зернодробарка МастерКрафт — агрегат, який широко застосовується в сільському господарстві для подрібнення кормів. При наявності даного пристрою у фермерів значною мірою полегшується робота, і заощаджений час вони витрачають на інші обов'язки. Зернодробарка призначена для невеликих ферм і приватного господарства, оскільки її продуктивність невисока. З її допомогою фермери та дачники виготовляють корм домашнім тваринам з різних зернових культур. 

Купити зернодробарку Майстер Крафт рекомендується, оскільки це компактний агрегат, який не займає багато місця, але виконує свою основну функцію добре. Це електричне обладнання, яке встановлюється у зручне для дачника приміщення, де є побутова розетка на 220 Вольтів. 

Чому рекомендується купити зернодробарку МастерКрафт в Києві

Агрегат оснащений потужним мотором і спеціальними ножами для подрібнення кормів. Це дає хорошу продуктивність — можете обробити до 200 кг корму за 1 годину, якщо це зернові культури. Кришка оснащена ущільнювачем, який дозволяє герметично закривати бункер. Якість самого дроблення корму знаходиться на високому рівні внаслідок застосування технології ребристих ножів. Якщо ви хочете бути впевненими в якості одержуваного корму, то придбання зернодробарки Мастер Крафт стане для вас незамінним. 

Переваги зернодробарки Мастер Крафт, ціна якої знаходиться в прийнятному діапазоні, досить істотні:

 • в бункері встановлена сітка, завдяки якій нічого не висипається;
 • бункер і ківш виготовлені з якісного, міцного металу;
 • молоткові ножі, якими оснащені зернодробилки Мастер Крафт, виготовлені з ребристою поверхнею для якісного подрібнення корму;
 • в комплекті видаються 4 сита, які відрізняються по діаметру отворів, щоб можна було дробити корм для різних цілей;
 • є відсік для качанів кукурудзи;
 • зручне управління, з яким впорається навіть недосвідчена людина або початківець-фермер;
 • збірка агрегату виконана відповідно до європейського стандарту;
 • між ковшем і бункером встановлена спеціальна пластикова пластина, щоб виключити можливість видування подрібненої сировини. 

Зернодробарка ізкб-2800: ціна, інструкція із застосування

Якщо ви хочете купити зернодробарку Master Craft izkb-2800, 3000 або 4000, то в першу чергу виберіть корморізку і вивчіть технічні характеристики кожної. Також важливо знати, як користуватися агрегатом. У кожному комплекті видається докладна, поетапна інструкція. Ви можете завантажити повний бункер зерна і виставити регулювальну засувку. Щоб подача була більше і, відповідно, зерно перемелювалося швидше, засувку відкривайте сильніше. 

Зернодробарки МастерКрафт, ціни яких на сайті Кроппер вас порадують — досить складне і небезпечне обладнання, оскільки оснащено ріжучими елементами. Ні в якому разі не засовуйте руки та пальці в робочу камеру, коли обладнання включено. Не робіть цього, навіть якщо сам мотор вимкнений, і ножі не обертаються. Якщо вам потрібно полагодити, розібрати агрегат або налаштувати його, вимикайте зернодробарку з розетки. 

Якщо вам потрібно перемелювання більшою мірою качанів кукурудзи, то вибирайте модель зернодробарки Master Craft izkb-4000. Цей агрегат має такі технічні характеристики:

 • перемелювання зерна до часток необхідного діаметра до 200 кг на годину;
 • качани кукурудзи обробляються до 70 кг на годину, оскільки вони більш тверді та гірше піддаються обробці;
 • агрегат можете використовувати в температурному режимі від -25 до +40 С;
 • обладнання працює від побутової розетки у 220 Вольтів;
 • споживана потужність мінімальна — вона становить до 3 кВт;
 • в обладнанні встановлений захист від стрибків напруги та перегріву зернодробарки;
 • товар виготовлений в Молдавії — молдавська зернодробарка компактна, зручна у використанні та довговічна. 

Мастер Крафт зернодробарки володіють найбільш продуманою і надійною конструкцією серед безлічі агрегатів, які пропонують купити в компаніях. Це обладнання стане вам надійним помічником в якісному подрібненні кормів різних по діаметру фракцій. Конструкція всіх моделей Мастер Крафт продумана таким чином, щоб було зручно нею користуватися, а інструкція із застосування не викликала питань. Молдавський виробник в першу чергу піклується про комфорт використання та ефективності подрібнення різних кормів. 

У магазині Кроппер ви можете купити зернодробарку Master Craft izkb-3000, відгуки яких вам сподобаються. Ця модель подрібнює зерно і кукурудзяні качани навіть на найдрібніші фракції. В інтернет-магазині представлені 3 моделі. 

Де купити зернодробарку Майстер Крафт

В магазині Кроппер є хороші зернодробарки, які швидко і продуктивно справляються зі своїм основним завданням — дробленням кормів для домашніх тварин. Асортимент магазину великий, тут є різні моделі корморізок в декількох комплектаціях. Ви 100% підберете агрегат, який буде відповідати вашим запитам за всіма параметрами. 

Ціна зернодробарок встановлена в прийнятному діапазоні, доступна всім верствам населення, оскільки магазин працює з виробником без посередників. Доставка можлива в будь-який регіон України через різні поштові служби. Для харків'ян є послуга кур'єрської доставки від Кроппер. Оплата відбувається готівкою або банківським переказом.