Зернодробарки Master Kraft

Різновид моделей корморізок Master Craft та їх відмінності

На сайті магазина Cropper представлені 3 моделі виробника Майстер Крафт. Одна з них, МК-01, - ручна корморізка для винограду, оснащена двома особливими ребристими валиками. Наступні дві моделі IZKB-2800 та IZKB-3000 подрібнюють зерно й кукурудзяні качани, відрізняються тільки потужністю двигуна.

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Подрібнювач (Давилка) для винограду MASTER KRAFT MK-01 (ручна)
  1 790 ₴
 2. Зернодробарка MASTER KRAFT IZKB-4000 (зерно + качани кукурудзи)
  5 850 ₴
 3. Зернодробарка "Master Kraft IZKB-3500" (для зерна і качанів кукурудзи)
  8 300 ₴
 4. Кукурудзолущилка електрична MASTER KRAFT IZKB-1800
  3 490 ₴
 5. Зернодробарка MASTER KRAFT IZKB-3000 (для зерна та качанів кукурудзи)
  3 650 ₴
 6. Зернодробарка MASTER KRAFT IZKB-2800 (для зерна та качанів кукурудзи)
  3 590 ₴
 7. Дробилка (давилка) для винограда MASTER KRAFT MK-01 (ручная, зеленая)
  1 750 ₴
  Немає в наявності
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Різновид моделей корморізок Master Craft та їх відмінності

На сайті магазина Cropper представлені 3 моделі виробника Майстер Крафт. Одна з них, МК-01, - ручна корморізка для винограду, оснащена двома особливими ребристими валиками. Наступні дві моделі IZKB-2800 та IZKB-3000 подрібнюють зерно й кукурудзяні качани, відрізняються тільки потужністю двигуна. Тому, якщо вам потрібна дійсно якісна зернодробарка корморізка або корморізка для коренеплодів, то безперечно варто вкластися в один з цих апаратів.

Всі моделі виготовлені з міцного металу, включаючи і бункер для завантаження сировини.

Переваги корморізок Master Craft

Говорячи про найпопулярніші зернодробарки лінійки IZKB, складно переоцінити продуманість кожного елемента їх конструкції.

Спеціальні ребристі ножі забезпечать навіть найдрібніший помел. Сіток в комплекті з кожним апаратом 4 штуки. Вони встановлюються по всьому колу бункера для подрібнення. Таким чином, сировина не забивається і не застоюється. Різний розмір отворів дозволить регулювати величину фракцій для помелу.

Крім кабелю для підключення до мережі, апарат має кнопку Вімкнення-Вимкнення. Це додатково убезпечить від можливих травм.

Отвір для кукурудзяних качанів розташований під кутом 65 градусів до корпусу. Завдяки цьому качани під час роботи ножів не виштовхуються назовні.

Де купити корморізку Master Craft?

Купити корморізку, дробарку для зерна Master Craft можна в інтернет-магазині Cropper. Асортимент магазину дозволить вибрати саме той агрегат, який повністю відповідатиме вашим потребам і запитам.

Ціна корморізки Майстер Крафт представлена без націнок, тому що магазин працює без посередників з виробниками напряму.

Оплата товарів можлива готівкою та банківським переказом на картку або рахунок. Доставка здійснюється по всій Україні через Інтайм, Делівері або Нову пошту коштом покупця. У Харкові можлива доставка кур'єром.