Корморізки

Кормоподрібнювачі Елікор

8 товар(а)

8 товар(а)

Корморізки Елікор

Хочете купити корморізку і підтримати вітчизняного виробника? Рекомендуємо звернути увагу на моделі полтавського бренду Елікор. Компанія Елікор вже не перший рік займає одну з лідируючих позицій по розробці обладнання для подрібнення корму. Корморізки Елікор відповідають європейським стандартам якості завдяки передовій технології зборки та міцності матеріалів приладів.

Елікор спеціалізується на розробці зернодробарок, траворізок, коренерізок і універсального обладнання для переробки зернових, кукурудзяних качанів, коренеплодів, сіна, соломи, фруктів, овочів, стеблин і трави. На цей момент на українському ринку сільськогосподарської техніки доступні універсальні моделі Елікор в наступних варіаціях: корморізки 2 в 1 (зернодробарка для зерна і коренеплоду), корморізки 3 в 1 (корморізки для коренеплодів, зерна і сіна; зернодробарки для зерна, соломи і кукурудзяних качанів).

Перевага універсальних корморезок полягає в їх здатності перемелювати кілька типів сировини. Таке обладнання стане в нагоді на фермі з різноманітною домашньою худобою. «Звичайні» корморізки Елікор також можуть похвалитися високою продуктивністю і швидкістю переробки продуктів. Великою популярністю користуються зернодробилки Елікор для зерна, а також моделі, що призначені для подрібнення качанів кукурудзи.

Апарати оснащені шнековим, роторним, молотковим типом подрібнювача або дискової тарілкою. Який би кормоподрібнювач ви б не вибрали, можете не сумніватися в якості обробки продукту. Корморізки Елікор відрізняються компактністю і зручністю у використанні. Високі терміни експлуатації як самого апарату, так і запасних частин, дозволяють надовго забути про їх заміну. Корморізки Елікор повністю працюють на електродвигуні, що дозволяє фермеру автоматизувати процес подрібнення корму і витратити свій час на інші, не менш важливі питання. Співробітники сільськогосподарської промисловості мало не кожен день стикаються з новими завданнями, які вимагають швидких і продуманих рішень. Чому б не використати час, який ви зазвичай витрачаєте на підготовку корми для худоби, з користю? Корморізки позбавлять вас від зайвих проблем і допоможуть підвищити ефективність вашого господарства.

Де купити корморізку Елікор

Купити корморізки Елікор за доступною вартості можна в інтернет-магазині Кроппер. На сайті магазина ви знайдете великий вибір обладнання для подрібнення корму з різними технічними характеристиками і на будь-який гаманець. Що ж стосується грошового питання, ціна корморізки Елікор на сайті cropper.com стартує від 2 150 грн. Кроппер відправляє посилки на відділення «Нової пошти», «Інтайм» і «Делівері» після переказу суми на розрахунковий рахунок підприємства або оплати банківською картою. Ви також можете оплатити товар при отриманні. Жителі Харкова можуть скористатися послугами кур'єра.

Читати повністю