Інкубатори

Інкубатори Ципа

12 товар(а)

12 товар(а)

Великий вибір надає виробник інкубаторів "Ципа". Увесь модельний ряд розрахований на побутове використання, і підходить як для початківців, так і для досвідчених птахівників.

Різновид інкубаторів "Ципа" і їх відмінності

Найпопулярнішими моделями інкубаторів "Ципа" вважаються ИБА- 70 з автоматичним переворотом, ручна модель ИБР- 100 з місткістю в 100 яєць і ИБМ-140Ц з сучасними високоточними регуляторами.

Переваги інкубаторів "Ципа"

Головна перевага інкубаторів "Ципа" - універсальність і ціна. Крім того, вони мають особливу будову, яка підвищує міцність. Якщо корпус звичайних інкубаторів роблять з простого пінопласту, то в "Ципі" додатково використовують пластикові або металеві пластини і куточки. Отримані інкубатори поєднують в собі хорошу теплоізоляцію і підвищену надійність.

Де купити інкубатори "Ципа"?

Придбати інкубатор від виробника "Курча" можна на сайті магазину Cropper. Зручний інтерфейс і безліч можливостей дозволяє оформити і сплатити замовлення за декілька хвилин. А отримати замовлення можна практично у будь-якому населеному пункті країни - доставка робиться "Новою поштою" і "Деливери".

Читати повністю