Доїльні апарати

Доїльні установки

24 товар(а)

24 товар(а)

Основним робочим вузлом доїльного апарату є доїльна установка. Її функція полягає в створенні технічного вакууму, без якого доїння неможливе. Установки продаються окремо від апаратів, але перш ніж їх купити, необхідно ознайомиться з особливостями їх застосування в побутових умовах і на фермерських господарствах.

Чим доїльні установки відрізняються від доїльних апаратів?

За ціною молочні установки дешевше апаратів, але при цьому треба враховувати, що відразу вони не готові до використання. Для експлуатації доїльних установок треба доукомплектування, тобто доведеться докупати склянки, трубки, колектори, пульсатори, місткості для молока.

А ось по працездатності та технічні характеристики доїльні установки не поступаються апаратам. Вони мають таку ж продуктивність, вакуумний тиск, максимальний час безперервної роботи, швидкість обертання ротора вакуумного насоса.p>

Стандартна комплектація доїльних установок

Найпростіша вакуумна доїльна установка складається з насоса і двигуна. Насоси використовуються поршневі, а також сухі і масляні роторні. Перевага віддається роторним моделям, оскільки вони можуть створювати стабільний тиск.

Двигуни зазвичай використовують електричні, але є устаткування, яке працює на бензині.

Окрім базових комплектуючих, облаштування доїльних установок може включати глушник, вакуумметр і ресівер. Часто це усе збирається на каркасі, встановленому на колеса.

Як вибрати доїльну установку?

При виборі варто пам'ятати, що ціна доїльної установки - не є основним критерієм. Треба враховувати, буде вона використовуватися як пересувна або стаціонарна, в приміщенні або на вулиці. Індивідуальні доїльні установки для корів і кіз абсолютно однакові - відмінності є тільки в інших вузлах апаратів.

Для вулиць варто вибирати установки з гумовими пневматичними колесами. У приміщеннях не рекомендується використати моделі з ДВС, зате вони ідеально підійдуть для роботи на вигонах.

Ціни на доїльні установки

Доїльна установка ДУ-3000 Доїльна установка ДУ-3000 в зборі на каркасі Доїльна установка ДУ-3000 в зборі на каркасі с блоком Доїльна установка ДУ-3000 мото с двигуном Доїльна установка ДУ-3000 мото в зборі на каркасі
Доїльна установка ДУ-3000 Доїльна установка "ДУ-3000" в зборі на каркасі Доїльна установка "ДУ-3000" в зборі на каркасі с блоком Доїльна установка ДУ-3000 мото с двигуном Доїльна установка ДУ-3000 мото в зборі на каркасі
4050 грн 4750 грн 5300 грн 6100 грн 7600 грн

Де купити доїльну установку?

Купити доїльну установку найлегше через інтернет - так ви заощадите час на виборі, оформленні замовлення і проведенні оплати. Магазин Cropper представляє клієнтам широкий вибір устаткування, яке полегшить ведення молочного господарства. Зробити замовлення можна у будь-якому місті, оскільки доставка працює по усій Україні.

Читати повністю