10 порад як закладати яйця в інкубатор

13 травня 2020

Навряд чи хтось серйозно замислюється про те, як закладати яйця в інкубатор. На перший погляд все дуже просто. Але на практиці ж існує безліч нюансів, які можуть повністю зіпсувати подальший процес дозрівання плоду.

У цій статті ми зібрали 10 порад, які зроблять процес закладки простим і зрозумілим навіть для користувача-початківця.

Порада №1

Процес вибору яєць для завантаження

Ретельно підійдіть до процесу вибору яєць. Вони повинні бути правильної форми і однакові за розміром, без деформацій чи наростів. Виключається наявність тріщин, плям незрозумілого походження та інших пошкоджень.

Також додатково просвітіть яйця овоскопом, щоб переконатися в їх придатності для виведення молодняку.

Порада №2

Обробка яєць перед закладкою

Перед тим як закласти яйце в камеру, як слід обробіть його. Тільки в тому випадку, якщо яйце чисте, ви будете впевнені, що пташенята не підхоплять хвороботворний вірус або бактерію на стадії розвитку та після вилуплення.

Для очищення використовують розчин марганцівки і звичайний шмат тканини. Просто протріть шкаралупу нею без різких рухів. Віддавайте перевагу натуральним тканинам, робіть все акуратно, щоб не пошкодити яйце.

Порада №3

Як закладати яйця

Можна закладати яйця в інкубатор як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні. Також досить часто їх розташовують під кутом в 45 градусів.

Положення яєць в камері залежить від виду тварини. Курячі або перепелині яйця викладають вертикально, а яйця гусей або качок, які більше за розміром, - горизонтально.

Порада №4

Налаштування і прогрів інкубатора

Рекомендуємо заздалегідь налаштувати та прогріти інкубатор, приблизно за добу. Встановіть його в опалювальному приміщенні з хорошою вентиляцією. Після цього можна закладати яйця в інкубатор без страху.

Порада №5

Позначки на яйця перед закладкою

Маркером зробіть позначки на всіх яйцях з одного боку. Це буде дуже корисно, якщо у вас інкубатор з ручним переворотом. Так ви точно не заплутаєтеся.

Порада №6

Слідкуйте за параметрами температури, вологості

Заведіть спеціальний журнал, в яких ви будете записувати всі параметри температури, вологості, циклів перевороту тощо.

Таким чином з кожним новим циклом ви можете простежувати закономірності та обрати для себе в результаті оптимальний алгоритм дій.

Порада №7

Температура яєць

При завантаженні яйця не повинні бути холодними. Це може стати основною причиною збоїв у розвитку плоду та його смерті.

Порада №8

Як правильно закласти яйця в інкубатор

Додатково ознайомтесь з відео на тему: Як правильно закладати яйця в інкубатор. Поради порадами, але саме подібна наочність найкраще пояснює весь процес від початку до кінця.

Порада №9

Ознайомлення з інструкцією інкубатора

Ніколи не нехтуйте ознайомленням з інструкцією інкубатора. У його будові можуть бути свої особливості. А зупинка роботи на проміжній стадії дозріванні пташенят у внутрішній камері обесцінить всю вашу працю.

Порада №10

Коли закладати яйця в інкубатор

Також важливо відзначити те, коли закладати яйця в інкубатор. Найчастіше птахівники з досвідом радять робити це ввечері, щоб потомство орієнтовно з'явилося вранці.

Таким чином ви зможете комфортно розмістити його при світлі дня в іншому місці без страху щось не помітити через погане освітлення.

Висновки

Спираючись на ці нескладні орієнтири, впоратися з усім не буде досить важко. Тому, якщо ви до сих пір роздумуєте про те, як підвищити продуктивність свого пташиного господарства, то ваша відповідь - купити інкубатор в магазині Cropper.

У каталозі представлені моделі з різними характеристиками та в різних цінових категоріях, тому ви точно підберете собі відповідний варіант.

Також магазин гарантує якісне сервісне обслуговування своєї техніки фахівцями після покупки.

Популярні товари
 1. Інкубатор Говорун-48 12 В (з овоскопом і зволожувачем)
  3 750 ₴
 2. Інкубатор Говорун-56 12 В (з овоскопом і зволожувачем)
  4 190 ₴
 3. Інкубатор Говорун-112 12 В (2х ярусний з овоскопом і зволожувачем)
  5 250 ₴
 4. Інкубатор Говорун-39 програмований (для будь-яких типів яєць з овоскопом)
  4 550 ₴
 5. Інкубатор Говорун-128 програмований (2х ярусний, роликовий поворот, з овоскопом)
  5 390 ₴
 6. Інкубатор Говорун-192 програмований (3х ярусний, роликовий поворот, з овоскопом)
  6 650 ₴
 7. Інкубатор побутовий механічний Насідка ІБ-120/72
  1 690 ₴
Інші статті та новини