Промислові сушилки для овочів і фруктів

Промислова сушарка для овочів і фруктів — корисний пристрій, якщо вам потрібно заготовлювати багато сушки на випічку, кондитерські вироби і напої. Якщо купуєте сушилку додому, то вистачить і звичайної електричної моделі. Якщо ж плануєте частину сушки ще й продавати сусідам, або ж просто на ринку, то тут не обійтися без промислової сушарки для овочів і фруктів.

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
  1. Електросушарка для овочів та фруктів"Ветерок-2" на 6 секций
    4 650 ₴
  2. Сушка для фруктів та овочів РОТОР (ДИВА, ЧУДЕСНИЦА)
    2 990 ₴
  3. Тунельно горизонтальна приставка с електросушаркою Profit M ЕСП01 черная
    5 150 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Промислова сушарка для овочів і фруктів — корисний пристрій, якщо вам потрібно заготовлювати багато сушки на випічку, кондитерські вироби і напої. Якщо купуєте сушилку додому, то вистачить і звичайної електричної моделі. Якщо ж плануєте частину сушки ще й продавати сусідам, або ж просто на ринку, то тут не обійтися без промислової сушарки для овочів і фруктів. Її можна купити, і створити для себе прибутковий бізнес.

Для чого варто купити промислову сушилку для овочів і фруктів?

Електрична сушарка для овочів і фруктів потрібна в будинку з однією метою — сушіння овочів і фруктів. За допомогою сушарки, по-перше, ви продовжуєте термін зберігання продуктів. Овочі та фрукти зберігаються роками в сушеному вигляді, і не займають при цьому місця в холодильнику або морозильній камері. Друге, ще більш значуща перевага — сушені овочі і фрукти мають абсолютно особливими властивостями і смаком. Ароматні, корисні, дуже соковиті — їх використовують для випічки, солодких салатів. Головна ж сфера застосування сушіння — це створення напоїв, наприклад, компотів і киселів.

Теоретично, ви можете позбавити себе від необхідності купити промислову сушилку для овочів і фруктів. Для цього досить зробити пристрій власноруч. Це не так вже й складно, але вийде сам каркас — електричний нагрів ви навряд чи зможете зробити самі. Ручні сушарки, в свою чергу, сильно залежать від сезону. Використовувати їх можна тільки влітку під прямими сонячними променями. І то, швидкість сушіння буде в рази нижче, ніж у промисловій сушарки для овочів і фруктів.

Промислова сушарка для овочів і фруктів: ключові характеристики

Сушарка Профіт М — найпопулярніший бренд, який виробляє промислові сушарки для овочів і фруктів. Головний їхній конкурент, компанія Ротор, створює тільки професійні сушарки для будинку. У них трохи піддонів, тому сушіння вистачає тільки на щоденну порцію компоту.

Тип сушарки

Спочатку визначитеся з тим, чи дійсно вам потрібна промислова сушарка для овочів і фруктів. Якщо ви не так часто робите сушку, то навіщо зайві витрати? Може доречніше буде заощадити, і купити сушилку для овочів і фруктів електричну або професійну?

Піддони

Чим більше піддонів, тим більше часточок фруктів і овочів ви зможете розкласти в сушарці за один підхід. Пам'ятайте, що часточки не можна складувати один на одному — їх треба викладати рівномірно, з невеликою відстанню один від одного. Якщо місця не вистачає, то краще купити промислову сушилку для овочів і фруктів з додатковим піддоном.

Матеріал

Матеріал корпусу промислової сушарки для овочів і фруктів впливає на довговічність пристрою. Оптимальним рішенням буде покупка пристрою, який зробили з нержавіючої сталі. Однак, все одно не забувайте промивати піддони після кожного використання. Якщо ж хочете заощадити, то придбайте промислову сушилку для овочів і фруктів з алюмінію або пластику.

Терморегулятор пристрою

Будь-яка сушарка для овочів і фруктів оснащена Теном і терморегулятором, який визначає рівень необхідної температури в сушильній камері, підтримує її. Терморегулятор в пристрої може бути цифровим або механічним. Користуватися цифровим в рази зручніше, адже ви зможете просто виставити бажані показники температури на цифровий панелі, не витрачаючи на це багато часу. Зручно, як з комп'ютером.

Зручність і продуктивність — це головні критерії при покупці промислової сушарки для овочів і фруктів. Звичайно, важливо також подивитися на габарити установки. Вона повинна поміститися в приміщенні, де ви хочете її поставити. Промислові сушарки для овочів і фруктів часто займають багато місця, тому продумати цей момент варто заздалегідь.

Де купити промислову сушилку для овочів і фруктів в Україні?

Деякі моделі промислових сушарок для овочів і фруктів знайти можна навіть на ринку, але є два мінуси. Асортимент на ринках завжди обмежений, а витрачати час на особисті походи в пошуках техніки досить складно. Зараз з цим простіше, адже ви можете купити промислову сушарку для овочів і фруктів в профільному інтернет-магазині Cropper. Тут зібрана різноманітна техніка для дому, саду та городу, включаючи сільськогосподарські пристрої: доїльні апарати, коптильні, автоклави для консервування, дистиляційні пристрої, навісне обладнання на мотоблок і багато іншого.

Вибирайте товар в каталозі — тут є все, що потрібно для правильного вибору: докладні описи товарів, відгуки реальних покупців, комфортний фільтр. Завжди можна зателефонувати на номер гарячої лінії інтернет-магазину, щоб запитати поради у менеджерів. Вони допоможуть вибрати промислову сушилку для овочів і фруктів, оформити замовлення.