Скільки коштує інкубатор для яєць?

09 червня 2020

Навіть почанаючий птахівник знає, що домашні інкубатори за ціною сильно розрізняються. Але від чого це залежить? Чи завжди вартість інкубаторів відповідає дійсності, або вона завищується виробником?

Ціна інкубаторів залежить від їх виду, країни виробника і характеристик. У цій статті ми зупинимося детальніше на кожному пункті, і подивимося на приблизні цифри.

Види інкубаторів

На те, скільки коштує домашній інкубатор, в першу чергу впливає його вид. Інкубатори в залежності від сфери застосування бувають:

 • побутові
 • фермерські;
 • промислові

Побутові інкубатори є найпоширенішими. Саме вони складають більшу частину асортименту подібних товарів. Використовуються вони головним чином в сільській місцевості та приватних господарствах. З їх допомогою можна виводити від 30 до 200 яєць за раз. Моделі розраховані не тільки на курячі, а й на яйця інших видів птахів: гусей, качок, індиків, перепелів. Мають пінопластовий або пластиковий корпус.

Фермерські інкубатори набагато більш місткі. За одне завантаження один пристрій вміщує від 1000 яєць. При цьому весь процес автоматизований. Без втручання людини відбувається переворот, зміна температури, циркуляція повітря. Використовують їх, як можна зрозуміти з назви, на фермерських господарствах.

Промислові інкубатори вміщують від 5000 яєць. Причому завантаження відбувається в різні камери, кожна з яких автономна. Всі процеси контролюються комп'ютером, який виставляє вологість і температур, в залежності від виду птиці і терміну інкубації.

Скільки коштує?

Головними факторами, які впливають на вартість побутового інкубатора, є місткість і спосіб перевороту. Також важливими моментами є ступінь автоматизації контролю вологості і температури, тип нагрівального елементу, наявність вентилятора.

Дана таблиця надає наближені ціни на різні види побутових інкубаторів:

Тип інкубатора / кількість закладаються яєць 30 яєць 60 яєць 100 яєць
Ручний 1000 грн 1080 грн 1150 грн
Механичний 1050 грн 1150 грн 1300 грн
Автоматичний 1200 грн 1320 грн 1600 грн

Окуплення побутового інкубатора відбувається за 5-6 закладок, при якості виведення від 95%.

Фермерський інкубатор обійдеться мінімум в 10000 гривень. Перш ніж купувати таке обладнання, потрібно ретельно зважувати всі «за» і «проти».

А ось скільки коштує промисловий інкубатор можна сказати тільки приблизно, так як він виробляються на замовлення, і кожен виробник самостійно виставляє ціну. Вартість починається з 25-30 тисяч гривень, і може рости в залежності від характеристик конкретного пристрою.

Незважаючи на високу вартість, промислові та фермерські моделі швидко окуповуються. Причому не важливо, вирощуєте ви молодняк на продаж або розводите птицю на забій.

Інтернет-магазин інкубаторів

Якщо вам потрібно обладнання для птахівництва, то ви знайдете найнеобхідніше в інтернет-магазині Cropper. У ньому продається тільки перевірена техніка, яка має сертифікати якості. Вартує домашній інкубатор в магазині від 800 гривень. Максимальна ціна досягає 5 тисяч (повністю автоматизований інкубатор європейської якості).

Cropper гарантує якість товарів, а тому надає гарантію на всю продукцію з сайту.

Працює він по всій Україні. Забрати замовлення можна в точці видачі товару в Харкові. Жителі інших міст отримають інкубатор «Новою поштою» або іншою кур'єрською службою ( «Делівері», «Інтайм»). Завдяки цьому доставка займає всього кілька днів.

Доставка інкубатора «Новою поштою»

Якщо ви не можете забрати замовлення самостійно, то вам буде доставлений інкубатори поштою. Вартість послуги залежить від ваги посилки, а дізнатися точні цифри ви можете не сайті «Нової пошти». При такому способі доставки ви можете скористатися послугою післяплати, і оплатити покупку в відділенні після того, як перевірите її стан.

Популярні товари
 1. Інкубатор побутовий механічний Наседка ІБ-54 12В в металевому корпусі
  1 680 ₴
 2. Інкубатор побутовий Наседка ІБ-100
  Інкубатор побутовий Наседка ІБ-100 Код товару: 8080082
  В наявності
  1 040 ₴
 3. Інкубатор побутовий механічний Насідка ІБ-120/72
  1 690 ₴
 4. Інкубатор ручний Веселое Семейство 12В (теновий, цифровий, з вентилятором)
  1 605 ₴
 5. Інкубатор автоматичний Веселое Семейство 12В (теновий, цифровий, з вентилятором)
  2 185 ₴
Інші статті та новини