Порядок заміни графітових пластин доїльного апарату

15 червня 2020

Проблеми з тиском апараті можуть свідчити про необхідність заміни графітових пластин. Це пов'язано з тим, що внаслідок постійного тертя лопатки поступово стираються. При занадто тривалій роботі доїльного апарату пластина сильно нагрівається, через що графіт руйнується.

Цей елемент знаходиться у внутрішній порожнині насоса. Він є важливою частиною, без якої відкачування повітря з системи неможлива.

При їх пошкодженні вакуумний тиск не набирається з потрібною швидкістю і до необхідного рівня. Іноді він набирається, але відбувається це стрибками. Використовувати апарат з «нерівним» тиском не можна, так як це призводить до неполадок і викликає проблеми зі здоров'ям у корів.

Зазвичай випадках зносу або руйнування лопаток звертаються в сервіс, але пластини насоса можна замінити і самостійно.

Сухий роторний насос вакуумної установки аід-1, аід-2, аід-3- один з найважливіших вузлів доїльного апарату. Він створює розрідження повітря (технічний вакуум), без якого процес доїння неможливий. Сухі насоси працюють в будь-яку погоду, в той час як масляні моделі погано запускаються в холодну пору року.

На цьому малюнку зображена загальна схема пристрою вакуумного насоса:

Ротор всередині насоса зміщений по відношенню до центру. Це дозволяє пластинках вільно рухатися в пазах, що призводить до постійної зміни обсягу внутрішньої камери. Всмоктування відбувається з системи апарату, а нагнітання - в атмосферу. Виходить повітря через глушник.

Графітові пластини (лопатки) висуваються під дією відцентрові сили, яка виникає при обертанні ротора.

План заміни графітових пластин

Самостійна заміна пластин роторного насоса буде під силу навіть тим, хто раніше не працював з такою технікою. Щоб зробити її самому, досить дотримуватися плану.

 1. Всі роботи проводяться тільки з повністю знеструмленим обладнанням. Вимкніть апарат і від'єднайте від мережі.
 2. Зніміть кришку з болтового кріплення (для цього знадобляться шестигранники).
 3. Дістаньте стерті графітові пластини з пазів. Очистіть поверхні від залишків графіту.
 4. Встановіть пластини.
 5. При необхідності зробіть притирання за допомогою великого наждачного паперу. Його кладуть на внутрішню сторону корпусу насоса, кришку наживляють і вмикають апарат на 2 секунди. Видаліть папір, і протріть внутрішню камеру від залишків графіту.
 6. Насос повністю збирають і роблять «холостий» запуск. Тиск в системі має сягати 60-70 кПа. При роботі звук повинен бути рівним. При пригальмовуванні і стукоті роблять додаткове притирання.

Популярні товари

На сайті інтернет-магазину Cropper ви можете купити графітові пластини до найпопулярніших моделей доїльних апаратів. У нас є запчастини для роторних насосів вітчизняного та зарубіжного виробництва.

Пластини вакуумного насоса 45 * 50 * 5мм композит (графіт) Пластини вакуумного насоса 42 * 42 * 5мм композит (графіт) Пластини вакуумного насоса 42 * 70 * 5мм композит (графіт) Пластини вакуумного насоса 45 * 70 * 5мм композит (графіт) Пластини вакуумного насоса 40 * 80 * 5мм композит (графіт)
Графітові лопатки для Буренка 45 * 50 * 5 мм (для сухого насоса) Графітові пластинки для Велес-7 42 * 42 * 5 мм Графітові пластини для Велес-10, Моя Мілка 42 * 70 * 5 мм Графітові пластини для Буренка 45 * 70 * 5 мм, комплект 4 шт Пластини вакуумного насоса 40 * 80 * 5 мм
Лопатки графітові, що випускаються в Німеччині. Використовуються при ремонті українських доїльних апаратів «Буренка». Пластинки графітові для сухих роторних установок. Їх заміна здійснюється без проблем навіть в домашніх умовах. Пластинки графітові підвищеної міцності. При правильній установці і дотриманні правил експлуатації прослужать кілька років. Німецькі пластинки графітові, стійкі до перегріву. Встановлюються в вакуумні насоси українських доїльних апаратів. Лопатки з графіту для роторних насосів сухого типу. Мають підвищену зносостійкість, завдяки чому відмінно працюють в будь-яких умовах. Не допускається перегрів, так як він може привести до руйнування пластин.

Якісні запчастини і правильний і своєчасний ремонт в рази продовжать термін служби вашого доїльного апарату.

 
Популярні товари
 1. Набір графітових пластин 42×42×5 (4 шт)
  480 ₴
 2. Набір графітових пластин 45×50×5 (2 шт)
  440 ₴
 3. Набір графітових пластин 45×70×5 (4 шт)
  760 ₴
 4. Набір графітових пластин 40×80×5 (4 шт)
  600 ₴
 5. Набір графітових пластин 45×70×6 (4 шт)
  790 ₴
 6. Набір графітових пластин 28×95×6 (4 шт)
  1 200 ₴
 7. Набір текстолітових пластин 40×115×5 (4 шт)
  680 ₴
 8. Пластини вакуумного насоса 16×95×4 (текстоліт) 4 шт
  480 ₴
 9. Набір текстолітових пластин 40×80×5 (4 шт)
  590 ₴
Інші статті та новини