Сепаратори

Ручні сепаратори

4 товар(а)

4 товар(а)

Ручний привід широко застосовується в пристроях для побутового використання. У деяких випадках чудовим придбанням стане сепаратор для молока ручний з редуктором, за допомогою якого в домашніх умовах, без особливих зусиль ви зможете виробляти молочні продукти для сімейного споживання.

Переваги та недоліки молочних сепараторів з ручним приводом

Основною перевагою таких сепараторів можна назвати їх економічність в плані споживання електроенергії, тому як вони можуть застосовуватися навіть при повній відсутності електрики. Сепаратор для молока ручний, вартість якого, на порядок нижче, ніж у пристроїв з електроприводом, може бути доступним кожному.

Недоліком ручного сепаратора можна назвати те, що вам доведеться прикладати зусилля для того, щоб переробити молоко на фракції, тоді коли сепаратор електричний виконує всю роботу без втручання людини.

Ціна на ручні молочні сепаратори

Сепаратор для молока ручной РЗ-ОПС Сепаратор для молока ручний РЗ-ОПС-М Сепаратор для молока електричний Мотор Січ 100-15 комбі Сепаратор для молока Мотор Січ СЦМР-80-09 ручний
Сепаратор для молока ручной РЗ-ОПС Сепаратор для молока ручний РЗ-ОПС-М Сепаратор для молока "Мотор Січ СЦМР-80-09" ручний КИТАЙ Сепаратор для молока "Мотор Січ СЦМР-80-09" ручний
1240 грн 1440 грн 1750 грн 1800 грн

Де купити ручні сепаратори для молока?

Купити недорогий ручний молочний сепаратор, своїм клієнтам пропонує інтернет-магазин Cropper. Величезний асортимент сепараторів з ручним приводом, дозволить кожному з вас вибрати свою ідеальну модель.

Магазин доставляє покупки по Україні за допомогою компаній «Нова пошта» і «Інтайм». Оплата здійснюється переказом на карту або рахунок компанії, а також післяплатою.

Читати повністю