Побутовий сепаратор - це пристрій, який відокремлює вершки від цільного молока. За допомогою відцентрової сили вершки примикають до центру, а обрат відштовхується до стінок центрифуги.
Отримані жирові фракції і знежирене молоко можна використовувати як у побутовій кулінарії, так і на промисловому виробництві молочної продукції. З них можна приготувати домашнє масло або сир. Вам не буде потрібно витрачати багато часу на сепарацію: переробка молока займе всього кілька хвилин.
Виробники
Як вибрати сепаратор для молока?
У магазині сільськогосподарського обладнання Кроппер представлена велика кількість моделей з різними технічними характеристиками і ціновою категорією. В такому різноманітті навіть можна розгубитися. Щоб цього не сталося, потрібно виділити критерії «відбору».
- Тип приводу. Робота електричного сепаратора-вершковіддільника залежить від електромережі, а ручного – від прикладеної фізичної сили. Пристрої на ручному приводі знадобляться для нечастого побутового користування. Для невеликої родини такий варіант цілком підійде.
- Матеріал. Прилади для сепарації виготовляють з полікарбонату і алюмінію. У продажу доступні моделі з комбінацією цих елементів. Радимо придивитися до них: прилади для сепарації з комбінованих матеріалів доступні за ціною і будуть служити довго навіть при активній експлуатації.
- Кількість оборотів. Чим вище кількість оборотів - тим краще і швидше працює прилад. Для сепарації козячого молока потрібен пристрій, який здійснює від 10 000 оборотів на хвилину. Козяче молоко жирніше коров'ячого, тому на відділення жирових фракцій необхідно більше ресурсів.
- Виробник. Знайти гідну модель можна як у вітчизняних виробників, так і у зарубіжних. Серед українських фермерів найбільшою популярністю користуються сепаратори-вершковіддільники«Мотор Січ» і австрійського бренду Franz Janschitz.
Вибір відповідного обладнання забирає чимало часу і сил. Купуючи техніку в інтернет - магазині Кроппер, ви можете подивитися відгуки, огляди на товари та порівняти їх між собою.
Основні характеристики молочного сепаратора-вершковіддільника
При виборі обладнання для сепарації молока варто враховувати наступні характеристики. Вони впливають на його продуктивність.
- тип сепаратора;
- обсяг молокоприймача;
- кількість тарілок в барабані;
- швидкість обертання тарілок;
- споживана потужність;
- вміст жиру в сироватці / молоці;
- максимальний час безперервної роботи;
Сепаратори для будинку працюють від електрики або механічного впливу. У першому випадку буде достатньо встановити необхідні параметри й увімкнути пристрій, а в другому - доведеться докладати фізичні зусилля. Електричні моделі працюють швидше ручних, проте вони залежать від мережі і мають обмежений час безперервної роботи.
У молокоприймач заливають рідину для переробки. Чим більше його обсяг, тим більше можна влити туди за один раз. Якщо рідше заповнювати ємність під час роботи пристрою, ви можете уникнути перегріву двигуна і потенційних поломок в механізмі.
У виробництві пристроїв для сепарації використовується пластик високої якості (полікарбонат) і алюміній. Іноді матеріали комбінуються між собою в одній моделі. Обладнання може бути виготовлене повністю з одного матеріалу. У більшості випадків виробники побутової техніки віддають перевагу першому варіанту як найбільш вигідному.
Увага! Щоб уникнути поломок, не перевищуйте час роботи електричного сепаратора.
Де купити домашній сепаратор для молока?
На сайті інтернет-магазину Кроппер можна купити сепаратори, маслобойки, коптильні, дистилятори та інші товари для будинку. На всі товари магазину діє гарантія на 12 місяців. Зателефонувавши на гарячу лінію, можна отримати консультацію про продукт і порадитися з менеджером.
Приймається оплата готівкою, переказом суми на реквізити підприємства і банківською картою. Ви можете отримати посилку в відділеннях поштових служб «Нова пошта», «Інтайм» і «Делівері» протягом п'яти днів. Замовлення відправляються по всіх містах України. Клієнти з Харкова можуть скористатися кур'єрською доставкою.