Сепаратор Салют

Сепаратори «Салют», які виробляються в Росії, в місті Пензі, давно завоювали популярність серед українців. Сепаратори для молока «Салют» мають оригінальне та зрозуміле компонування, що значно спрощує догляд за ними в домашніх умовах....

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
  1. Сепаратор побутовий Салют з електроприводом м. Пенза
    2 330 ₴
    Немає в наявності
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Сепаратори «Салют», які виробляються в Росії, в місті Пензі, давно завоювали популярність серед українців. Сепаратори для молока «Салют» мають оригінальне та зрозуміле компонування, що значно спрощує догляд за ними в домашніх умовах. Виробляють дані пристрої з якісних і безпечних матеріалів, які відрізняються гарною зносостійкістю.

Популярні моделі сепараторів «Салют»

Величезним попитом серед покупців користується електричний сепаратор для молока «Салют». За допомогою цього сепаратора можна переробляти до 50 л молока за одну годину. Швидкість обертання барабана сепаратора досягає 12 000 об / хв, а тому пристрій підійде для переробки як козячого, так і коров'ячого молока.

Переваги сепараторів для молока «Салют»

Сепаратори «Салют» славляться своєю легкістю і компактністю. Це дозволяє без проблем переміщати їх з місця на місце і зберігати де завгодно, навіть на маленькій кухні. Перед тим як мити пристрій, його потрібно розібрати. Корпус агрегату виконаний з пластика, барабан і тарілки з металу. Сепаратор «Салют» оснащений тихим електромотором, потужність якого становить 80 Вт.

Де купити сепаратор «Салют»?

Якщо ви хочете купити сепаратор для молока «Салют», то зробити це швидко і вигідно можна в інтернет-магазині Cropper.

Магазин відправляє замовлення за допомогою «Нової пошти» і «Інтайм», які працюють по всій країні. Оплачується замовлення за допомогою грошового онлайн-переказу або післяплатою.