Обприскувачі Grunhelm

Grunhelm

“Grunhelm” — універсальні обприскувачі для садово-городнього або присадибної ділянки. Устаткування "Грюнхельм" оснащується акумулятором потужністю 8 А/год і баком на 10-20 літрів. Продуктивності та місткості обприскувачів зі зручною наплічно конструкцією досить для поливу, добрива і боротьби зі шкідниками на ділянках площею до 20 соток, в тому числі та в теплицях.

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Grunhelm GHS-16 обприскувач акумуляторний 16 л
  1 550 ₴
 2. Обприскувач акумуляторний Grunhelm GHS-20
  1 850 ₴
 3. Акумуляторний обприскувач GRUNHELM GHS-10
  1 740 ₴
 4. Обприскувач акумуляторний Grunhelm GHS -16M
  1 505 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Grunhelm

“Grunhelm” — універсальні обприскувачі для садово-городнього або присадибної ділянки. Устаткування "Грюнхельм" оснащується акумулятором потужністю 8 А/год і баком на 10-20 літрів. Продуктивності та місткості обприскувачів зі зручною наплічно конструкцією досить для поливу, добрива і боротьби зі шкідниками на ділянках площею до 20 соток, в тому числі та в теплицях.

Де використовуються обприскувачі "Grunhelm"

Grunhelm виробник садової та побутової техніки, який позиціонує свою продукцію як доступний інструмент для присадибних ділянок і великих фермерських господарств. Обприскувач, ціна якого $ 25-35, може розпорошувати:

 • воду;
 • рідкі добрива;
 • пестициди та гербіциди.

Крім поливу, добрива та знищення грибків і комах, обприскувач можна використовувати для дезінфекції та санітарної обробки приміщень, а також зовнішнього прибирання, наприклад, чищення фасадів або миття машини.

Бренд безпосередньо співпрацює з українськими постачальниками обладнання, тому запчастини та витратні матеріали на обприскувачі "Грюнхельм" не доведеться довго шукати в рамках гарантійного обслуговування і після нього.

Принцип роботи

"Grunhelm" — недорогі обприскувачі з простою відмовостійкою конструкцією, яка складається з 5 основних елементів:

 • акумулятор;
 • електродвигун;
 • електронасос;
 • бак;
 • телескопічна трубка з насадками.

При включенні обприскувача починає працювати двигун — він споживає енергію з акумулятора і передає її насосу, який створює в баку з робочою рідиною необхідний тиск. Завдання оператора — натиснути на кнопку на рукоятці телескопічної трубки, щоб відкривати клапан і випускати воду або інший розчин, і направляти її в потрібному напрямку. Додатково можна налаштувати інтенсивність роботи насоса, щоб отримати потрібний напір і витрату.

Інструкція обприскувача Grunhelm містить всю необхідну інформацію про збірку, експлуатацію, налаштування та обслуговування обладнання. Акумулятор заряджається з нуля до 100% за годину. Повністю заряджену техніку можна буде використовувати 4 або 10 годин без підзарядки.

Різновиди обприскувачів Grunhelm

Модельний ряд "Grunhelm" складають схожі зовні та за технічними можливостями апарати. Пристрій обприскувача у всіх моделях однаковий, відрізняються тільки параметри продуктивності:

 • місткість акумулятора — максимальний час роботи без підзарядки 4 і 10 годин;
 • обсяг бака — 10, 16 і 20 літрів;
 • вага — від 5,5 до 6,8 кг.

Це взаємопов'язані параметри — чим більше бак, тим потужніше акумулятор і більше його вага. Кожен обприскувач grunhelm може розпорошувати від 200 мл до 2 літрів робочої рідини у хвилину. Мінімальну витрату встановлюють для точкового внесення добрив, а максимальну в режимі брандспойта, в якому можна створити струмінь довжиною до 10 метрів і більше.

Переваги обприскувачів "Grunhelm"

Характеристики обприскувачів "Grunhelm" оптимально підходять для експлуатації на ділянках середньої площі. Вони універсальні та практичні, що підтверджують переваги обладнання:

 1. Вага та конфігурація. Загальна вага буде залежати від об'єму та наповненості бака, але самі по собі обприскувачі дуже легкі — 5,5 або 6,5 кг. Це одне з найменших значень для такого типу садової техніки. Разом з ранцевою конструкцією для перенесення на плечах, яка рівномірно розподіляє навантаження, обприскувачі "Grunhelm" заслужили називатися зручними. Найкомпактніша з моделей GHS-10, підійде навіть пенсіонерам і дітям підліткам.
 2. Акумулятор. Електричні обприскувачі не тільки легше і дешевше бензинових, вони також більш безпечні для навколишнього середовища. Їх можна використовувати в теплицях і закритих верандах. Свинцево-кислотні АКБ служать від 4 років і більше, не втрачаючи первісну місткість. Вони швидко заряджаються за допомогою зарядного пристрою, котрий входить у комплект або будь-якого іншого з аналогічним типом підключення.
 3. Розпилювачі. У комплект обприскувача входить кілька насадок — здвоєна і потрійна для класичного поливу, а також лійки різного розміру і форсунки потрібні для випуску довгих потужних струменів або дрібнодисперсного розпилення насиченого туману.
 4. Налаштування. Робота обприскувачів Grunhelm повністю налаштовується. Можна встановити кількість рідини, яка буде розпилюватися за хвилину, дальність і кут розпилення за допомогою регуляторів на корпусі та рукоятці трубки. Для контролю рівня заряду є вольтметр.

Всі моделі обприскувачів "Grunhelm" готові до роботи з добривами та засобами для боротьби зі шкідниками. Матеріали з яких вони виготовлені стійкі до впливу кислот і лугів, які використовуються в сільському господарстві. При цьому, обприскувач не призначений для роботи з гарячими рідинами. Максимально допустима температура - 30°C. Важливо: щоб безпечно працювати з хімікатами, рекомендують використовувати засоби індивідуального захисту. До того як використовувати обприскувач, варто купити респіратор, окуляри та рукавички, а також надіти закритий одяг з щільної тканини.

Ще один аргумент на користь того, щоб купити обприскувач: відгуки від користувачів. Фермери відзначають сумісність обладнання з подовженими шлангами, насадками та іншими запчастинами від сторонніх виробників.

Де купити обприскувач "Grunhelm"

"Грюнхельм" — ще не найвідоміший бренд садової техніки в Україні, але один з тих, що набирають популярність, внаслідок збалансованого співвідношення ціни і якості. Купити обприскувач недорого можна в інтернет-магазині "Cropper". Ви отримаєте гарантію від виробника і можливість обслуговувати техніку в сервісних центрах "Кроппер" навіть після завершення її терміну. Ви можете замовити обприскувач на сайті та вибрати:

 • транспортну компанію — "Нова Пошта", "Ін-Тайм", "Делівері";
 • спосіб оплати — банківський переказ на розрахунковий рахунок підприємства, онлайн-оплата карткою або післяплата після отримання.

Всі замовлення відправляються зі складу в Харкові щодня після 15:00, а якщо сума вашої покупки буде більше 2000 гривень кур'єр доставить її безкоштовно в межах міста.