Обприскувачі Gerrard

Gerrard

Оприскувачі "Gerrard" — акумуляторне устаткування для догляду за рослинами та інших господарських завдань. "Геррард" виробляє легкі та недорогі обприскувачі з місткістю бака 12 і 16 літрів. Напір повітря в них створює мембранний електронасос, що економить сили користувача і збільшує дальність розпилення.

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Обприскувач акумуляторний GERRARD GS-16
  1 599 ₴
 2. Обприскувач акумуляторний Gerrard GS-12
  1 565 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Gerrard

Оприскувачі "Gerrard" — акумуляторне устаткування для догляду за рослинами та інших господарських завдань. "Геррард" виробляє легкі та недорогі обприскувачі з місткістю бака 12 і 16 літрів. Напір повітря в них створює мембранний електронасос, що економить сили користувача і збільшує дальність розпилення.

Де використовують обприскувачі Gerrard

Акумуляторні обприскувачі "Gerrard" прості, витривалі та недорогі. "Геррард" — один з китайських брендів малої садово-городньої техніки, чия продукція в Україні з'явилася відносно недавно, але багато фермерів уже встигли перевірити її можливості на практиці. Обприскувач, ціна якого $ 22-32, відмінно справляється з такими завданнями як:

 • полив рослин;
 • удобрення грунту;
 • боротьба зі шкідниками.

Хімічна стійкість всіх матеріалів з яких виготовлені обприскувачі марки "Геррард" до пестицидів, гербіцидів і різних добрив уможливлює їх застосування для дезінфекції приміщень і санації домашніх тварин. Крім того, їх часто використовують для миття машин та інших підсобних робіт на ділянці. 

Принцип роботи обприскувачів "Gerrard"

Власникам маленьких і середніх за площею ділянок, які планують доповнити свій парк садово-городньої техніки обприскувачем, рекомендують купити акумуляторну модель. Електричні розпилювачі не вимагають ручного накачування повітря і виграють у мотообприскувачів за кількома параметрами — вони:

 • легше;
 • менш гучні;
 • можуть використовуватися в закритих теплицях.

Простий пристрій обприскувача "Gerrard" робить його надійним і невибагливим. Обладнання складається з бака, під яким розташована камера з акумулятором, і приєднаної до нього розпилювальної трубки з діафрагмовим гідронасосом. Всередині самого бака не створюється тиск, як в обприскувачах інших брендів в інтернет-магазині. Користувачеві досить включити кнопку живлення на корпусі, щоб запустити насос, встановити потрібну продуктивність, за допомогою регулятора розташованого там же, а потім розпорошувати воду або іншу рідину, керуючи подачею робочого середовища клавішами на рукоятці трубки.

Заряду батареї вистачає на 4-10 годин, а на зовнішній стороні бака встановлений вольтметр, що показує кількість енергії, що залишилася. Свинцево-кислотні акумулятори, в середньому служать 4 роки, але легко замінюються на аналогічні.

Різновиди обприскувачів "Gerrard"

"Геррард" випускає всього дві моделі обладнання, а значить не доведеться довго вирішувати, який обприскувач купити: характеристики техніки дуже схожі, а основна різниця між ними в об'ємі бака:

 • 12 літрів в Gerrard GS-12;
 • 16 літрів в Gerrard GS-16.

У них встановлені однакові акумулятори на 8 А/год і насоси, котрі нагнітають 2-6 бар тиску. Цього вистачає для безперервної роботи протягом 4-10 годин і видачі струменя робочої рідини довжиною до 10 метрів. Витрата встановлюється поворотом рукоятки в потрібне положення.

Переваги обприскувачів "Gerrard"

3 причини купити обприскувач "Геррард" для своєї ділянки:

 1. Економічне розпорошення. Моделі обприскувачів "Gerrard" добре підходять для точкового розпилення, що може бути застосовано, як для поливу розсади, так і для внесення концентрованих добрив. Вони оснащені діафрагмовим насосом, ефективно працюючим, як при повністю заповненому баку, так і в тому випадку, якщо в ньому всього півлітра робочої суміші. 
 2. Режими роботи. У комплект обприскувача "Геррард" входить спарена насадка для стандартного поливу, потрійна, для обробки високих рослин, і дві насадки-лійки різного діаметру. Крім них можна надіти форсунку, щоб стоячи на одному місці охопити великий сегмент території або створювати хмари до 5 метрів з насадкою для режиму "Туман".
 3. Комфортна конструкція. Обприскувач "Gerrard" надягають на плечі. Це найзручніший спосіб переміщення ділянкою, при якому навантаження на хребет і м'язи розподіляється рівномірно. Навіть з повним баком техніка буде важити близько 20 кілограмів, а значить користуватися нею зможуть жінки, діти-підлітки та пенсіонери. Довжина лямок регулюється, щоб адаптуватися до зросту та комплекції.

Устаткування "Гераррд" створено для тих, хто хоче купити обприскувач, ціна якого буде доступною, а якість підтверджена гарантією. 

Де купити обприскувач "Gerrard"

Продуктивність і ціна техніки "Геррард" робить її логічною інвестицією для власників земельних ділянок, а інтернет-магазин "Cropper" — одне з місць де можна купити обприскувач в Україні вигідно і з гарантією. "Кроппер" — сертифікований дилер брендів сільськогосподарського обладнання, який надає гарантію і сервісне обслуговування навіть після завершення її терміну. 

Склад "Cropper" знаходиться в Харкові, і все покупки на суму понад 2000 гривень доставляються по місту безкоштовно. Відправка замовлень в інші регіони України здійснюється щоденно після 15:00. При оформленні покупки ви можете вибрати компанію перевізника, зокрема "Нова Пошта", "Ін-Тайм", "Делівері", а також тип оплати: банківський переказ коштів на розрахунковий рахунок компанії, оплата карткою або післяплата.