Обприскувачі на 7 літрів

Обприскувач 7 літрів

Обприскувач 7 літрів — обладнання з пневматичним насосом, створене для фермерів, щоб полегшити їм догляд за рослинами на ділянці. Повністю заправленого бака такої ємності досить для обробки площі до 7 соток — поливу, удобреня і розпилення пестицидів і гербіцидів в саду і городі.

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Обприскувач садовий "Morelux professional 7" ОП-287
  1 350 ₴
 2. Обприскувач ручний "SoloPlast"(7л) ОП-227.1
  470 ₴
 3. Обприскувач ручний "SoloPlast-profi" (7л) ОП-257.1
  724 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Обприскувач 7 літрів

Обприскувач 7 літрів — обладнання з пневматичним насосом, створене для фермерів, щоб полегшити їм догляд за рослинами на ділянці. Повністю заправленого бака такої ємності досить для обробки площі до 7 соток — поливу, удобреня і розпилення пестицидів і гербіцидів в саду і городі. Невеликий обсяг, телескопічна трубка і лямка для перенесення на плечі роблять зручним застосування обладнання в тісних теплицях.

Де використовують обприскувачі 7 літрів

Всі пневматичні обприскувачі, в тому числі з об'ємом бака 7 літрів, однаково добре справляються з доглядом за рослинами надворі і в теплицях. Їх можна використовувати для:

 • поливу;
 • добрива;
 • розпилення пестицидів і гербіцидів.

Полімери, з яких виготовлені обприскувачі 7 літрів, відрізняються високою хімічною стійкістю. Їх можна використовувати для розпилення розчинів кислот і лугів у складі побутових спецзасобів, як для дезінфекційної обробки і для санації тварин, так і для миття машин, фасадів та вікон.

Принцип роботи обприскувачів 7 літрів

Оприскувачі 7 літрів — пневматичне обладнання з високопродуктивним насосом, вбудованим в кришку. Він створює тиск повітря в баку, необхідний для розпилення робочої рідини. Накачувати такий насос потрібно вручну, перед початком роботи. Це не означає, що оператору доведеться натискати на ручку помпи, кожен раз для витіснення порції рідини, як це відбувається у звичайних пульверизаторах. Управління розпиленням проводиться за допомогою клавіші на рукоятці телескопічної штанги. Процес роботи докладно описаний в інструкції обприскувача:

 • відкрутити гайку, фіксуючу насос і вийняти його;
 • залити робочу рідину в бак;
 • закрутити кришку і натиснути на ручку помпи кілька разів;
 • накачувати повітря до спрацювання запобіжного клапана;
 • зафіксувати довжину телескопічної штанги.

Перед заправкою робочої рідини рекомендують перевірити плавність ходу стравлюючого клапана, а також надіти захисні рукавички, маску та окуляри, якщо планується робота з хімічно активними рідинами. Накачати повітря в пневматичні обприскувачі вийде тільки, якщо вони встановлені на рівну поверхню. Відрегулювати напір можна встановивши розпилювальну насадку з потрібним діаметром отворів або повернувши форсунку в певне положення. 

Обприскувачі 7 літрів: виробники та моделі

Обприскувачі 7 літрів в Україні виробляє "Завод Полімердеталь". Цій компанії належать торгові марки "Морелюкс" і "СолоПласт". Пневматичні обприскувачі цих брендів більше ніж 25 років продаються в Україні та за кордоном:

 1. Morelux. Оптимальні за характеристиками обприскувачі на 7 літрів. Вага — менше ніж 2 кг, довжина штанги — 130 см. Максимальна дальність струменя — 4 метри.
 2. Solo Plast. У лінійці "СолоПласт" є 2 моделі з об'ємом 7 літрів. "SoloPlast" ВП-227.1 — обприскувач, ціна якого 260 гривень, з лямкою для перенесення на плечі. Відрізняється від удосконаленої версії короткою розпилювальною трубкою — її довжина всього 1 метр, проти 170 см у професійних моделей з лінійки SoloPlast-Profi.

Витрата всіх пневматичних обприскувачів налаштовується в діапазоні від 0,3 до 1,5 літрів за хвилину. Стандартне значення робочого тиску в баку — 0,3 МПа. Обприскувачі 7 літрів, як і інше пневматичне обладнання не призначені для роботи з сухими сумішами та рідинами з температурою понад 30 ° С.

Переваги обприскувачів 7 літрів

Пневматичні обприскувачі 7 літрів створені для роботи з хімічно активними рідинами під тиском. Це проста і надійна техніка з рядом переваг:

 1. Наплічна конструкція. З баками об'ємом 7 літрів можна працювати надівши їх на плече, що знижує навантаження на хребет. Лямки входять в комплект, а їх довжину можна налаштовувати під зріст і вагу оператора. 
 2. Продуктивний насос. Ручка бака легко піднімається та опускається, швидко підвищуючи повітряний тиск. Ергономічна форма важелів "Морелюкс" і "Солопласт" ще більше збільшує комфорт роботи. Якщо підняти тиск до граничної позначки можна буде розпилювати робочу рідину до 10 хвилин, при середній витраті. 
 3. Налаштування розпилення. Довжина трубок регулюється, а змінюючи розпилювальні насадки можна перемикатися між режимами роботи. Налаштування напору і кута розпилення змінює спосіб подачі рідини, переводячи його в режим «туман» або "брандспойт".

Працювати з компактними обприскувачами 7 літрів можна в теплицях і на відкритих ділянках. 

Де купити обприскувач 7 літрів

Недорогий і надійний обприскувач 7 літрів можна купити в Інтернет-магазині "Cropper", що працює цілодобово, а його менеджери на зв'язку 6 днів в тиждень. Всі замовлення відправляються зі складу в Харкові щодня до 15:00. Ви можете купити обприскувач на сайті з доставкою "Нова Пошта", "Ін-Тайм" або "Делівері" в будь-яке місто України, а тим хто живе в Харкові та зробить замовлення на суму від 2000 гривень, її безкоштовно привезе кур'єр. Оплата приймається у вигляді післяплати, переказу на розрахунковий рахунок або банківську картку.