Обприскувачі на 6 літрів

Обприскувач 6 літрів

Обприскувач 6 л — легке і функціональне обладнання для догляду за рослинами, оснащене пневматичним насосом. Невеликий об'єм бака і телескопічна штанга для розпилення роблять його зручним для роботи, як на ділянках площею від 600 м², так і всередині тісних теплиць....

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Обприскувач пневматичний "Sambo"(6л) ОП-236
  490 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Обприскувач 6 літрів

Обприскувач 6 л — легке і функціональне обладнання для догляду за рослинами, оснащене пневматичним насосом. Невеликий об'єм бака і телескопічна штанга для розпилення роблять його зручним для роботи, як на ділянках площею від 600 м², так і всередині тісних теплиць. Купити обприскувач на 6 літрів можна за 210 гривень, а застосовувати в садах, городах і не тільки.

Де використовують обприскувачі 6 літрів

Оприскувачі 6 літрів виготовлені зі стійких полімерів, що витримують постійний вплив розчинів кислот і лугів, а також органічних засобів, що застосовуються в сільському господарстві. Перелік завдань для яких підходить обладнання включає:

 • полив і удобреня рослин;
 • обробку садово-городніх культур ліками, пестицидами й гербіцидами;
 • дезінфекцію та дезінсекцію будівель і споруд;
 • санітарну обробку тварин.

Обприскувачі 6 л часто використовують для миття машин і фасадів, а також інших побутових завдань, де потрібен спрямований струмінь води або розчину з діючими компонентами. При цьому обладнання не підходить для роботи з рідинами температурою понад 30 ° С. 

Принцип роботи обприскувачів 6 літрів

Оприскувачі 6 л входять в найчисленнішу категорію техніки — механічні моделі з помповим насосом. Пневматична система накачування повітря вимагає застосування ручної роботи для накачування, знижуючи при цьому кількість фізичних зусиль. Принцип роботи обприскувача 6 літрів заснований на попередньому підвищенні тиску в баку заповненому рідиною, для подальшого розпилення. Повітря накачується за допомогою насоса, вбудованого в кришку. Процес підготовки до роботи з обприскувачем складається з трьох етапів:

 • в бак заливають робочу рідину і щільно закручують кришку, щоб зробити систему герметичною;
 • обприскувач встановлюють на рівну поверхню, ручку насоса, вбудовану в кришку, піднімають і опускають до спрацювання запобіжного клапана;
 • налаштовують режим розпилення, встановлюючи потрібний кут і витрату.

Далі можна надягати обприскувач на плече і приступати до роботи, спрямовуючи трубку і натискаючи на клавішу на її рукоятці. Як тільки тиск впаде до атмосферного, потрібно буде використовувати насос знову. Швидкість зниження залежить від встановленого режиму розпилення, чим більше напір — тим вище витрата.

Обприскувачі 6 літрів: виробники й моделі

Серед обприскувачів 6 л українського виробництва уваги заслуговує торгова марка "Sambo". Це один з брендів компанії "Завод Полімердеталь", що виробляє пневматичне обладнання для садівництва, і неодноразово отримувала галузеві нагороди. "Самбо" 6 літрів, як і інші обприскувачі бренду, виготовляються в дніпропетровській області, відомі в Україні та поставляються за кордон. "Sambo" ОП-236 можна купити недорого, отримавши продуктивне обладнання з невеликою вагою 1,6 кг і пластиковою розпилювальною трубкою довжиною 70 см. Робочий тиск обприскувача — стандартні 0,3 МПа. Витрата у хвилину налаштовується в діапазоні 0,3 - 1,3 літра у хвилину. При максимальному напорі довжина струменя може досягати 3 метри. У такому режимі наступна підкачка і заправка знадобитися через 4 хвилини. Якщо встановити найменшу витрату рідини, обприскувач буде працювати в режимі "Туман", випускаючи об'ємний потік дрібнодисперсних крапель на невеликій відстані від насадки на кінці трубки.

Переваги обприскувачів 6 літрів

Обприскувач 6 літрів, ціна якого 210 гривень, — проста і продуктивна техніка, яка стане у нагоді не тільки професійним фермерам, але також мешканцям приватних будинків з невеликою присадибною територією. Користуватися обприскувачем просто, а головне для цього не потрібно володіти значною фізичною силою. При дотриманні всіх правил експлуатації розпилювач прослужить в п'ять разів довше гарантійного терміну, а компоненти для його обслуговування і ремонту в разі потреби можна знайти в будь-якому магазині господарських товарів. Крім цього в обприскувачів 6 літрів є й інші переваги:

 1. Надійні матеріали. Безшовний бак з сучасних полімерів витримує значне підвищення тиску і готовий до постійного контакту з розчинами хімічно активних речовин. Від потенційно небезпечного надлишку повітря, його захищає запобіжник, а інші деталі конструкції, міцні та не бояться механічних пошкоджень.
 2. Продуктивний насос. Швидкий і легкий процес накачування повітря додатково полегшує велика і зручна ручка насоса з ергономічною формою. 
 3. Плечова конструкція. Обприскувачі об'ємом 6 літрів і телескопічною розпилювальною штангою можна носити в руках, встановлювати на одному місці та обробляти рослини в зоні досяжності. На додаток до цього ви можете закріпити на баку лямку і повісити обприскувач на плече. Вага 7,5 кілограмів розподілиться рівномірно, а працювати з розпилювальної трубкою буде так само зручно.

Обприскувачі 6 літрів з пневматичним насосом відмінно підходять для роботи в теплицях і інших місцях, де компактність і мобільність важливіше потужності.

Де купити обприскувач 6 літрів

Купити обприскувач 6 літрів з гарантією і за ціною як у виробника, можна в інтернет-магазині "Cropper". На сайті також представлені пневматичні, розпилювачі інших брендів, в тому числі тих що належать "Завод Полімердеталь", і безліч іншого обладнання для сільського господарства. "Cropper" — сайт, де можна замовити обприскувач з доставкою в будь-яке місто чи селище України. Всі покупці отримують гарантію і можуть вказати компанію перевізника, а також форму оплати. Ваше замовлення може бути доставлений кур'єрськими службами "Нова Пошта", "Інтайм" та "Делівері", а оплата приймається готівкою, переказом на картку або розрахунковий рахунок компанії. Посилки відправляються зі складу в Харкові щодня до 15:00. В межах міста працює кур'єрська доставка, безкоштовна для всіх покупок, загальна сума яких більше ніж 2000 гривень.