Обприскувачі на 5 літрів

Обприскувач 5 літрів

Обприскувач 5 літрів — пневматичне обладнання з механічною системою накачування. Це найменший обсяг, не рахуючи ручних моделей на 1,5 і 2 літри, з яким зручно працювати в тісних місцях. Обприскувач 5 літрів з телескопічною трубкою і ремінцем для перенесення на плечі підходить для поливу, підгодівлі та удобреня рослин на ділянках площею 500 м² і більше.

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Обприскувач для саду "Morelux professional 5" ОП-285
  2 220 ₴
 2. Обприскувач пневматичний "SoloPlast-profi" (5л) ОП-255.1
  697 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Обприскувач 5 літрів

Обприскувач 5 літрів — пневматичне обладнання з механічною системою накачування. Це найменший обсяг, не рахуючи ручних моделей на 1,5 і 2 літри, з яким зручно працювати в тісних місцях. Обприскувач 5 літрів з телескопічною трубкою і ремінцем для перенесення на плечі підходить для поливу, підгодівлі та удобреня рослин на ділянках площею 500 м² і більше.

Де використовують обприскувач 5 літрів 

Обприскувач садовий 5 літрів, ціна якого 400-560 гривень, — надійне обладнання для сільського господарства. Проста конструкція з вбудованим пневматичним насосом і технологічні матеріали, стійкі до побутових розчинів кислот і лугів, дозволяють використовувати техніку для того щоб працювати з різними рідинами. Зокрема, в бак заливають:

 • воду;
 • рідкі добрива;
 • лікарські засоби;
 • засоби для знищення шкідників;
 • дезінфектанти.

Обприскувач 5 літрів купити можна також для санації тварин і використання при підсобних роботах в будинку і на ділянці, наприклад, розпилення розчинників і миючих засобів, якщо їх температура не більше 30°C.

Принцип роботи обприскувачів 5 літрів

Обприскувач 5 л — обладнання з механічним насосом пневматичного типу. Повітря в ньому накачують вручну, піднімаючи та опускаючи ручку помпи, вбудовану в кришку. Надмірний тиск потроху знижується з кожним натисканням на клавішу, в ручці телескопічної трубки та випуском порції рідини. Як тільки воно впаде до атмосферного, потрібно буде використовувати насос знову. Швидкість зниження тиску залежить від встановленого режиму розпилення. Обприскувач для саду 5 літрів поставляється з декількома змінними насадками в комплекті. Перед початком роботи потрібно встановити одну з них, в залежності від того, яку роботу планується виконувати. Кращий обприскувач 5 літрів зможе видати струмінь під напором, довжиною до 4 метрів, і створити дрібнодисперсний туман. Перший режим використовується для поливу, а другий коли треба обробити всю площу рослини пестицидами. 

Накачувати повітря можна тільки якщо обприскувач стоїть на рівній поверхні, тому потрібно буде знімати його з плеча.

Обприскувачі 5 літрів: виробники та моделі

Пневматичні обприскувачі з невеликим об'ємом в Україні виробляє компанія "Завод Полімердеталь". Вона володіє декількома торговельними марками, зокрема "Морелюкс" і "СолоПласт", які отримали нагороди в номінації «Кращий вітчизняний товар» в категорії «Садово-городні обприскувачі переносні з ручним приводом». 5 літровий обприскувач є в лінійках таких торгових марок:

 1. Morelux Professional. Обприскувач 5 л входить в лінійку техніки, де також є і більш місткі моделі з об'ємом до 12 літрів. Всі вони оснащені шлангом 1,2 метра, до якого кріпиться розпилювальна трубка 1,3 метра. Витрату на хвилину можна змінювати в більшу і меншу сторону від стандартного значення 1,2 літра на хвилину. Особливість моделі — двоступенева фільтрація робочої рідини та індикатор наповненості бака. 
 2. Solo Plast Profi. П'ятилітрові обприскувачі "СолоПласт" також входять в лінійку пневматичного обладнання з різними обсягами до 11 літрів. Особливість моделей — збільшена до 170 см довжина трубки. У комплект входять розпилювальні насадки для різних режимів роботи. 

Всі пневматичні обприскувачі оснащуються запобіжним клапаном, що захищає від надлишкового тиску і високопродуктивним насосом з робочим тиском 0,3 МПа.

Переваги обприскувачів 5 літрів

Обприскувач 5л складається з бака без зварних швів, готового до високих навантажень, і високопродуктивного насоса, що зменшує кількість фізичних зусиль, необхідних для накачування. Також в конструкцію обладнання входить полімерний шланг і металева телескопічна трубка з розпилювальними насадками та ергономічною ручкою для управління. Ці особливості — основа достоїнств обприскувачів 5л "Morelux" і "SoloPlast":

 1. Продуктивність. Помповий насос швидко піднімає тиск в баку до максимального значення, не вимагаючи від фермера прикладати значну силу. Всього пара натискань, і можна розпорошувати воду або інший засіб 5-10 хвилин.
 2. Комфорт роботи. Всі компоненти обприскувача створювалися з урахуванням ергономіки. В першу чергу зручність роботи забезпечує телескопічна трубка з максимальною довжиною 170 см, яку можна скласти в кілька разів для обприскування в тісних теплицях. Всі ручки та важелі зручно лежать в руці та не вислизають, а прозора вставка збоку бака дозволяє відстежувати кількість рідини і її залишок. Відсутність акумулятора або бензинового мотора знижує вагу обладнання до 1,5 кг, тому їх важко переносити в руках, а лямка дозволяє працювати надівши його на плече. 
 3. Налаштування. У комплект всіх обприскувачів входять змінні насадки для різних режимів роботи. За допомогою регуляторів на ручці розпилювальної трубки або самих форсунках, можна змінювати кількість витрачається рідини у хвилину, дальність і кут розпилення. 

В обприскувачах "Морелюкс" додатково є двоступенева система фільтрації рідини, яка захищає насос і форсунки від випадкових твердих частинок та інших включень.

Де купити обприскувач 5 літрів

Якщо для вашої ділянки підходить обприскувач 5 літрів, сайт "Cropper" — місце де можна купити обладнання з лінійок двох популярних брендів і порівняти характеристики більш як 30 пневматичних, гідравлічних, акумуляторних і моторизованих моделей з різною ємністю. Вся сільськогосподарська техніка продається з гарантією і фірмовим обслуговуванням, і доставляється в будь-яке місто чи селище України. Ви можете купити обприскувач в інтернет-магазині та вказати бажану транспортну компанію, зокрема, "Нова Пошта", "Інтайм" або "Делівері", а також форму оплати — післяплатою, переказом на картку або розрахунковий рахунок компанії. Замовлення відправляються 6 днів в тиждень до 15:00 зі складу в Харкові. Кур'єрська доставка по місту безкоштовна для всіх замовлень на суму від 2000 гривень.