Обприскувачі на 25 літрів

Обприскувач 25 л

Автоматичний обприскувач на 25 літрів — мотооприскувач, що працює на паливному двигуні і придатний для обробки середнього розміру або великих територій. Він мобільний, його конструкція не вимагає прив'язки до техніки, а обробка площі проходить набагато швидше, ніж при використанні ручних або пневматичних обприскувачів.

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Forte 3WF-767 мотообприскувач 25 л
  Forte 3WF-767 мотообприскувач 25 л Код товару: 4125
  В наявності
  5 960 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Обприскувач 25 л

Автоматичний обприскувач на 25 літрів — мотооприскувач, що працює на паливному двигуні і придатний для обробки середнього розміру або великих територій. Він мобільний, його конструкція не вимагає прив'язки до техніки, а обробка площі проходить набагато швидше, ніж при використанні ручних або пневматичних обприскувачів. Мотооприскувачі можна використовувати не тільки для розбризкування пестицидів, гербіцидів, води, але також для побілки, миття вікон або інших господарських потреб. 

Обприскувач на 25 літрів: особливості роботи, застосування апарату

Щоб обробити рослини на невеликій ділянці, досить простого ручного обприскувача, повітря в бак якого подається не автоматично, а за допомогою постійного ручного підкачування. Для великої території такої спосіб неефективний, тому фермери використовують автоматичні моделі з великим об'ємом бака.

Такі пристрої працюють на двигуні внутрішнього згоряння. Мотооприскувач підходить для роботи на відкритому просторі, в теплицях їх не використовують через вихлопи. Для людини немає ніякої шкоди від використання апарату, який працює на бензині: конструкція обприскувача зроблена таким чином, щоб при роботі вихлопні гази не відчувалися. 

Принцип роботи мотооприскувача базується на подачі енергії до насоса за допомогою бензинового двигуна. Повітря подається через трубу під тиском, а рідина (вода або поживна суміш) — через шланг. Вони змішуються в форсунці і розпорошуються з тим напором і охопленням, який був заданий параметрами пристрою.

Бак для бензину невеликий: його обсяг варіюється від 1 до 3 літрів. Потужність двигуна досягає до 5 к.с. При цьому конструкція зроблена так, щоб вібрації, які виникають під час роботи, гасилися. Рівень шуму і вібрацій під час роботи можна порівняти з включеною мотокосою або бензопилою. 

Продуктивності апарату вистачить для обробки дерев, виноградників, на городі і в полі. З його допомогою можна розпорошувати: 

 • воду,
 • гербіциди,
 • пестициди, 
 • поживні суміші.

Вага мотообприскувача значно більше ручних апаратів, тому їх оснащують системою ременів для кріплення на спині. Це дозволяє знизити навантаження і розподілити вагу так, щоб при роботі з обладнанням вон розподілялася рівномірно. Крім того, пристрої ранцевого типу звільняють обидві руки для регулювання напрямку струменя. Для управління на обприскувачах встановлений куркообразний механізм. Для початку роботи потрібно всього лише натиснути на нього і направити трубку в потрібне місце. 

Обприскувач має просте управління і дозволяє регулювати тиск струменя, дальність обприскування, витрату рідини. Потужності двигуна досить, щоб швидко і ефективно обробляти дерева і великі площі насаджень. Так, довжина горизонтального струменя досягає 14-15 метрів, вертикального — до 13 метрів. Ці показники значно вище, ніж у ручних або поршневих апаратів.

Витрата рідини залежить від напору струменя: від 0,3 до 2 л/хв. Чим потужніший струмінь, тим менше час автономної роботи. Щоб обробити ділянку площею 20 соток, знадобиться приблизно година з урахуванням відпочинку. З механічним пристроєм доведеться витратити на таку ж ділянку не менше трьох годин. Однак для більшої ефективності його краще використовувати не на максимальній потужності. Рідина розподіляється рівномірно, і як результат, витрачається економніше, економія становить до 25-30% в середньому. Туманність, яка утворюється при з'єднанні рідини з повітрям, робить хмару розпилення великою. 

Баки обприскувачів роблять з високотехнологічного полімеру. Він безпечний у використанні, оскільки не вступає в реакцію з хімікатами, а його частинки не потрапляють у воду.

Обприскувач 25 літрів підходить для ділянок площею від 2 до 5 Га. Крім обробки полів, городу та саду, обприскувач може бути використаний для проведення дезінфекції поверхонь, як повітродувка або при митті вікон. Деякі моделі бензинових обприскувачів можуть працювати не тільки з рідинами, а й з порошкоподібної середовищем.

Замовлення і доставка обприскувача 25 літрів

Мотооприскувач на 25 літрів незамінний при обробці великих територій, садів, городу або поля. Купити його можна в інтернет-магазині "Cropper". Це сертифікований виробник і дилер сільськогосподарського обладнання в Україні. Кроппер надає також послуги техобслуговування і гарантію на всі категорії товарів. Посилки країною доставляють служби: 

 • Нова пошта,
 • Делівері,
 • Ін-тайм.

Оплатити ви можете післяплатою або переказом на банківську карту або розрахунковий рахунок. Якщо сума покупки перевищує 2000 грн, доставку по Харкову оплачує компанія. В інші міста України посилки відправляються щоденно після 15:00.