Обприскувачі на 11 літрів

Обприскувачі на 11 літрів

Обприскувач 11 л — пристрій для поливу, підгодівлі, лікування рослин, кущів, дерев. З високопродуктивною помпою і розпилювальною трубкою відповідного розміру, пристрій зручний в роботі. Обприскувач 11 літрів дозволяє обробити як невеликі ділянки, так і великий сад.

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Обприскувач для саду "SoloPlast-profi" (11л) ОП-261.1
  739 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Обприскувачі на 11 літрів

Обприскувач 11 л — пристрій для поливу, підгодівлі, лікування рослин, кущів, дерев. З високопродуктивною помпою і розпилювальною трубкою відповідного розміру, пристрій зручний в роботі. Обприскувач 11 літрів дозволяє обробити як невеликі ділянки, так і великий сад.

Обприскувач на 11 літрів: особливості та принцип роботи

Обприскувач 11 л — функціональний пристрій, що значно спрощує роботу в саду, городі, присадибній ділянці. З агрегатом фермер може розпилювати:

 • воду;
 • рідкі добрива;
 • пестициди;
 • гербіциди;
 • розчинники;
 • миючі засоби;
 • дезінфектанти.

Таким чином, обприскувач 11 літрів купити — отримати пристрій, яким можна зробити санацію тварин або продезінфікувати сільськогосподарське приміщення. Цей практичний агрегат складається з безпечних матеріалів високої якості. Пристрій містить резервуар, помпа, трубку для розпилювання і насадки. Найчастіше резервуари роблять з високоміцного пластика, який стійкий до побутових розчинів і кислот. Однак, майте на увазі: в пластиковому баку не можна тримати рідини з температурою понад 30 градусів (окремі види рідких добрив).

Як працює обприскувач 11 літрів?

Найчастіше виробники пропонують пневматичні конструкції обприскувачів на 11 літрів. Принцип роботи агрегату заснований на тиску в герметичному резервуарі. Усередині місткості тиск набагато вище, ніж зовні. 

Щоб здійснити викид робочої рідини, потрібна ручна помпа. Таким чином, всередину герметичного бака накачується повітря і запускається процес. У моделі тиск підвищують один раз, на відміну від ручних пульверизаторів. Повітря накачується до максимальної позначки перед початком роботи, на рівній поверхні.

Коли тиск досягає потрібного максимуму, час приступати до розпорошення робочого розчину. На телескопічній ручці є кнопка, яка запускає процес. З кожним натисканням тиск буде падати, тому цей процес аграрій контролює самостійно.

Переваги

Незалежно від того, робота в городі ваше хобі або робота, обприскувач на 11 літрів стане незамінним помічником. Ціна починається від 500 грн, а фермер отримає ряд переваг:

 • обробка площі до 0,25 гектара;
 • обробка високих дерев і чагарників без додаткового інвентарю;
 • можливість обробити рослини хімікатами різного формату, але температурою не вище 30 градусів;
 • високопродуктивна помпа дозволяє обробити велику ділянку за мінімальний час;
 • моделі на 11 літрів зазвичай мають високу потужність, тому фермер не докладає серйозних зусиль;
 • жінки та підлітки впораються з завданням, оскільки високоміцний пластик бака важить не більш 3 кг.

До того ж, апарат може використовувати за межами сільськогосподарських робіт. Наприклад, їм зручно білити стіни, чистити салон машини або фасад будівлі.

Садовий обприскувач на 11 літрів: що врахувати при виборі?

Садова техніка для обприскування рослин і дерев має схожі ознаки, але технічні характеристики відрізняються. Досвідчені аграрії та садівники радять новачкам спиратися на два параметри:

 1. Тип пристрою. Моделі на такий обсяг рідини можуть зустрічатися в різних конфігураціях, але найпопулярніший — пневматичний. Купити садовий обприскувач 11 літрів на основі помпового механізму буде розумно з огляду на просту конструкцію і високопродуктивні характристики.
 2. Конструкція може бути ручною або наплічною. Враховуйте вага агрегату (3 кг) плюс кількість рідини (11 літрів). Таким чином, для роботи в городі потрібно буде переносити пристрій приблизно на 14 кг. Оптимальним рішенням буде пошук наплічної конструкції або ранцевого обприскувача. Так можете повісити на плечі пристрій і вільно обробляти рослини, кущі, дерева.

Також не забувайте про вихідні дані вашої ділянки. Якщо площа більша, то має сенс переглянути попередні роботи на ділянці. Для великого поля краще вибирати мотообприскувач з великим баком, обприскувач на 11 літрів буде доречний для робіт на власному городі або невеликій присадибній ділянці. Щоб орієнтуватися в покупці, можете подивитися усереднені показники. Наприклад, щоб обробити картопляну посадку на 1 сотку землі, буде потрібно 7-9 літрів рідкого розчину. Якщо город на 2 сотки, просто треба буде набрати резервуар двічі.

Обприскувачі 11 літрів: ціна, замовлення, доставка

Досвідчені аграрії та садівники знають, що будь-яку техніку для саду, городу чи присадибної ділянки варто купувати в спеціалізованому магазині. Так дешевше, гарантовано, а ще можна отримати консультацію фахівця. Якщо відвідала думка купити обприскувач на 11 літрів, рекомендуємо вивчити каталог і характеристики товарів в інтернет-магазині Cropper.

Головні переваги українського магазину — об'ємний каталог, якісна техніка, демократичний цінник, гарантія від виробника, сервісні центри. Оплатити замовлення українці можуть зручним способом, який їм підійде: банківський переказ, банківська карта, накладений платіж у відділенні транспортної компанії. Замовлення з Cropper розвозить Нова Пошта, Делівері, Ін-Тайм. Фермер сам зазначає транспортну компанію, яка доставить замовлення. Якщо сума покупки вийшла більше ніж 2000 грн, також доступна кур'єрська доставка.