Обприскувачі на 1.5 л.

Обприскувач 1,5 літра

Обприскувач 1.5 л — ручне обладнання для обробки рослин вдома, в теплицях і на ділянках. Це мінімальний обсяг бака для розпилювача з пневматичним насосом. Обприскувач 1.5 літра підходить для роботи в місцях, де незручно користуватися обладнанням з великим баком і розпилювальною трубкою, наприклад, на терасах і в парниках, а також для точкового внесення добрив і обробки рослин пестицидами та гербіцидами.

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Обприскувач для саду ОП-315
  Обприскувач для саду ОП-315 Код товару: 4115
  В наявності
  145 ₴
 2. Ручний обприскувач для саду Кварц ОП-315А
  250 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Обприскувач 1,5 літра

Обприскувач 1.5 л — ручне обладнання для обробки рослин вдома, в теплицях і на ділянках. Це мінімальний обсяг бака для розпилювача з пневматичним насосом. Обприскувач 1.5 літра підходить для роботи в місцях, де незручно користуватися обладнанням з великим баком і розпилювальною трубкою, наприклад, на терасах і в парниках, а також для точкового внесення добрив і обробки рослин пестицидами та гербіцидами. 

Де використовують обприскувачі 1,5 літра

Оприскувачі 1,5 літра, ціна яких менше ніж 100 гривень, застосовуються у випадках коли потрібно швидко і точно обробити невелику ділянку або окрему рослину. Зокрема, його використовують якщо потрібно:

 • полити рослини в теплиці або на заскленій веранді;
 • повністю покрити поверхню саджанця або квітки засобом проти шкідників або хвороб;
 • удобрити домашні рослини.

Міцні та стійкі до хімічного впливу матеріали всіх компонентів обприскувача 1,5 літра уможливлюють його використання для різних робіт з прибирання будинку і не тільки. У бак можна залити засіб для миття вікон, дезінфекції та дезінсекції, а також будь-які інші слабкі розчини кислот і лугів, що застосовуються для обробки рослин і поверхонь. При роботі з більшістю пестицидів та побутової хімії потрібне використання засобів індивідуального захисту, що особливо важливо, якщо ви будете розпорошувати їх за допомогою ручного обладнання. 

Принцип роботи обприскувачів 1,5 літра

Обприскувач 1,5 літра легка і продуктивна техніка для роботи на невеликих площах до 100 м². Перед використанням в бак накачують повітря, а потім розпилюють воду, натискаючи на клавішу на ручці. Переносять обприскувач в руках — лямка для одного або двох плечей маленькому обладнанню не потрібна. 

Принцип роботи обприскувача 1,5 літра схожий на дію простого пульверизатора. Різниця між ними в необхідної частоті накачування. У звичайних пульверизаторах для розпилення кожної порції рідини потрібно натискати на важіль. У пневматичних обприскувачах 1,5 літра повітря нагнітається заздалегідь, за допомогою вбудованої в кришку помпи. Високопродуктивний насос створює тиск 0,2 МПа. Три етапи підготовки до роботи:

 1. Заправка. Перед обприскуванням потрібно залити воду або іншу робочу рідину в бак і щільно закрутити його кришкою. Герметичність, важлива умова збереження високого тиску потрібного для розпилення. В обприскувачах 1,5 літра немає прозорої смуги для контролю рівня рідини, тому для заправки використовують мірну склянку, а для перевіряти скільки робочого складу залишилося в баку можна в проміжках між підкачки.
 2. Накачування. Ручку насоса, вбудовану в кришку, потрібно кілька разів підняти та опустити. У всіх пневматичних моделях накачування відбувається до спрацювання запобіжного клапана, та до тих пір поки хід помпи проходить без зусиль.
 3. Налаштування. Щоб встановити потрібний режим розпилення досить повернути форсунку на кінці носика. В обприскувачах 1,5 літра можна змінювати інтенсивність і кут подачі робочої рідини. Чим більший натиск встановлений, тим швидше витрачається накачане повітря. Стандартний режим — 0,35 літра на хвилину, дозволяє обробляти рослини 5-7 хвилин, не підкачуючи насос.

Для накачування повітря обприскувач повинен стояти на рівній поверхні.

Обприскувач 1,5 літра: виробники та моделі

Ручні обприскувачі об'ємом 1,5 літра в Україні виробляє дніпропетровське підприємство "Завод Полімердеталь". Компанія займається виготовленням сільськогосподарської техніки з пластику, а її продукція неодноразово ставала лауреатом галузевих виставок. Обприскувачі 1,5 літра виробляються під торговою маркою "Кварц":

 • Кварц ОП-315 — базова модель, ціна якої всього 65 гривень;
 • Кварц ОП-315А — вдосконалена модель з більш ергономічною ручкою бака, розпилювача і насоса.

За технічними характеристиками обприскувачі не відрізняються. Робочий тиск 0,3МПа, середня витрата — 0,35 літра на хвилину. Всі компоненти обладнання готові до постійного контакту з побутовими засобами на основі кислот і лугів, але не підходять для роботи з рідинами, якщо їх температура перевищує 30 ° С і сухими засобами.

Переваги обприскувачів 1,5 літра

Мінімальна ціна і мобільність — основні переваги обприскувачів 1,5 літра. Вони створені для обробки невеликих площ і відмінно показують себе при експлуатації в тісноті, тому часто використовуються разом з більш потужним обладнанням з великим літражем. Проста конструкція робить обприскувачі надійними, і включає в себе все необхідне для комфортної роботи:

 1. Контрольовані режими роботи. У ручних обприскувачах 1,5 літра немає телескопічної штанги та змінних форсунок для неї, але витрату рідини та площу покриття можна міняти. Поворот рухомих частин носика перемикає режими, а налаштовувати розпорошення можна до початку роботи та в процесі.
 2. Продуктивний насос. Пневматична помпа не вимагає великих зусиль при накачуванні, а міцний бак витримує максимальний тиск достатій для 5 хвилин роботи без додаткового накачування повітря. 
 3. Ергономіка. Компактні та легкі (вага порожнього обладнання менше ніж 0,5 кг) обприскувачі використовують тримаючи в руках. Щоб зробити роботу комфортною, ручки та інші деталі обладнання зроблені з урахуванням особливостей долонь — їх зручно тримати і вони не вислизають.

Гарантійний термін служби обприскувачів — 2 роки, на практиці вони можуть працювати в 10 разів довше, тим більше що деталі для обслуговування і ремонту можна знайти в будь-якому магазині сільгосптехніки. 

Де купити обприскувач 1,5 літра

Купити обприскувач 1,5 літра можна в інтернет-магазині "Cropper". Разом з обладнанням ви отримаєте офіційну гарантію, що охоплює сервісне обслуговування. Замовлення відправляються з Харкова в усі міста України 6 днів в тиждень до 15:00. В межах міста вашу покупку може доставити кур'єр. Послуги транспортування по Харкову безкоштовні, якщо сума замовлення буде більше 2000 гривень. У всі інші міста замовлення відправляються транспортними компаніями "Нова Пошта", "Ін-Тайм" або "Делівері". Оплатити покупку можна післяплатою, переказом на розрахунковий рахунок або банківську картку.