Корморізки

Подрібнювачі кукурудзяних стеблів

18 товар(а)

18 товар(а)

Соковиті стебла активно вводять в корм для домашніх тварин у теплу пору року. Особливо це стосується великої рогатої худоби, адже саме така зелень є основою її раціону.

Також в корм додають стебла таких культур, як соняшник і кукурудза. Вони більше звичайного лугового різнотрав'я, тому їх подрібнюють за допомогою корморізки.

Технологія переробки стебел

Подрібнювач стебел кукурудзи та соняшнику має особливу форму бункеру для завантаження сировини. Він витягнутий по довжині, щоб була можливість повністю, не ламаючи, завантажити у внутрішню камеру стебла.

Усередині обертається ножовий дисковий механізм. Важливо стежити, щоб насадки завжди залишалися гострими. Адже трава досить щільна по своїй структурі. Не дарма багато ріжуть об неї руки, намагаючись відірвати навіть одну стеблинку.

Іноді подрібнювач кукурудзяних стебел доповнюється спеціальною рухомою лінією. На неї кладуть сировину, а ножі опускаються зверху і розрізають її на частини.

Скільки коштує корморізка для стебел?

Вартість корморізки для стебел залежить від багатьох факторів: виробник, комплектація, потужність і т. д. Якщо корморізка крім стебел може подрібнювати й інші види корму, це теж позначиться на її ціннику.

Де купити корморізку для переробки стебел?

Купити подрібнювач стебел можна в українському магазині Cropper. Товар у каталозі представлений без націнок, тому що співпраця відбувається з виробником без посередників.

Оплата здійснюється декількома шляхами:

  • Готівкою під час отримання замовлення на поштовому відділенні.
  • Готівкою на складі в разі самовивозу.
  • Переказом на банківську картку.
  • Переказом на банківський рахунок.

Доставка можлива в будь-яку область України через Інтайм, Делівері або Нову пошту коштом покупця.

Читати повністю