Корморізки

Дробарки для кукурудзи

Товари з 1 по 24 із 56 у каталозі

Товари з 1 по 24 із 56 у каталозі

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Кукурудза вважається одним з найбільш поживних і високоенергетичних кормів. Серед інших злаків рівень вмісту вуглеводів, жирів, крохмалю та білка у кукурудзи найвищий. До того ж вона ще дуже плодовита культура.

Саме тому її часто вводять в раціон свійських тварин на кшталт свиней, корів, домашньої птиці. Вона дозволяє їм швидко набирати масу і насичуватися. Це особливо важливо в сфері м'ясного господарства.

Щоб без проблем згодовувати її тваринам в подрібненому вигляді використовується корморізка для качанів кукурудзи.

Технологія переробки кукурудзи

Завдяки своїй формі качани кукурудзи можна подрібнити не в будь-якій корморізці. Зазвичай, для них навіть роблять спеціальний округлий отвір.

Ребристі ножі різних розмірів розрізають кукурудзу на дрібні частини, а потім дроблять самі зерна. Окремі насадки передбачені для стебел кукурудзи.

Саме в такому вигляді клітковина з кукурудзи буде найбільш позитивно впливати на процес травлення у тварин.

Скільки коштує корморізка для кукурудзи?

Зернодробилка для качанів кукурудзи може коштувати по-різному. Ціна буде залежати не тільки від особливостей самого агрегату, але навіть від магазину, в якому ви його купуєте. У деяких з них націнка досить відчутно б’є по гаманцю.

Також зрозуміло, що оригінальна продукція коштуватиме дорожче, ніж репліки. Це позначається в першу чергу на якості, так що не намагайтеся тут заощадити.

Де купити корморізку для переробки кукурудзи?

Купити зернодробарку для кукурудзи можна в інтернет-магазині Cropper. У каталозі на сайті представлений широкий вибір різних корморізок для всіх можливих видів корму.

Замовлення оформляється на сайті через кошик. Ви можете скористатися консультацією менеджера на сайті, якщо у вас виникнуть труднощі.

Оплата можлива готівкою або переказом на банківську картку.

Доставка здійснюється по всій території України через Нову пошту, Делівері або Інтайм коштом покупця.

Читати повністю