Корморізки

Подрібнювачі овочів і фруктів

Товари з 1 по 24 із 33 у каталозі

Товари з 1 по 24 із 33 у каталозі

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Подрібнювачі для овочів і фруктів в інтернет-магазині Cropper

Корморізки для овочів і фруктів – це обладнання, яке використовується на тваринницьких господарствах для переробки соковитих кормів. Особливим підвидом таких подрібнювачів є давилки, які потрібні для приготування соків і вина.ч

Як вибрати подрібнювач овочів і фруктів

Консультанти інтернет-магазину Cropper перед покупкою корморізки для соковитих кормів радять враховувати наступні фактори:

  1. З якою сировиною можна працювати. Більшість моделей розраховані на використання з коренеплодами, овочами, фруктами. Але є пристрої, які можуть нарізати свіжу траву, сіно. Деякі моделі поєднують в собі зернодробарку, соломорізку, коренерізку.
  2. Які матеріали використані для виготовлення. Робочий механізм повинен бути металевим. Завантажувальний бункер може бути зроблений з пластику, композитних матеріалів. Пластик здешевлює виготовлення, але може бути пошкоджений при необережному поводженні.
  3. Спосіб установки подрібнювача. Буває стаціонарне і переносне обладнання. Мобільні моделі подрібнювачів фруктів встановлюють на ємність, а після використання можуть бути прибрані. Стаціонарні овочерізки більше підходять для великих тваринницьких господарств.
  4. Привід може бути ручним або електричним. Більшість фермерів віддає перевагу другому типу, оскільки він дозволяє працювати з великими обсягами кормів.

Зручний пошук на сайті Cropper дозволить підібрати подрібнювач, який підійде для вашого випадку. В асортименті представлені виробники РКС-Пром, MASTER KRAFT,Млинок, СОВЄК, Елікор, Gazda (Газда).

Основні характеристики

Подрібнювач для овочів і фруктів має наступні характеристики:

  • продуктивність;
  • тип приводу;
  • тип подрібнювального механізму.

Продуктивність показує, скільки фруктів вдасться переробити за годину роботи. Продуктивність безпосередньо пов'язана з типом приводу.

Подрібнювачі збирають на основі чавильних валів, дискових і циліндричних терок, ножів.

Де купити подрібнювач для соковитих кормів

В інтернет-магазині Cropper є ручні, електричні подрібнювачі, давилки для фруктів. Купити обладнання на сайті можна в Києві, Одесі, Чернігові, Дніпрі, Чернівцях, Ужгороді та інших містах. Доставка здійснюється службами Нова Пошта, Делівері, Інтайм. Приймається оплата готівкою, карткою, банківським переказом.

Читати повністю