Корморізки

Дробарки для овочів і фруктів

Товари з 1 по 24 із 37 у каталозі

Товари з 1 по 24 із 37 у каталозі

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Фрукти й овочі, особливо свіжі, багаті клітковиною та вітамінами. Саме вони відповідають більшою мірою за здоровий процес травлення і стан кишківника тварини в цілому.

Однак плоди деяких з них бувають досить великими, а м'якуш щільним. Щоб тварина змогла без проблем їх розжувати та перетравити в комплексі з іншими видами корму використовується корморізка для овочів і фруктів.

Технологія переробки овочів і фруктів

Досить часто, особливо в універсальних моделях подрібнювачів, для овочів і фруктів передбачено окремий отвір для завантаження цього виду сировини.

Щоб подрібнення овочів і фруктів відбувалося якісно, ​​ножі в камері подрібнювача завжди повинні залишатися гострими. Сік швидко їх затупляє, тому приділяйте цьому моменту особливу увагу.

Кілька ножів, які обертаються навколо вала двигуна, розрізають овочі на шматочки. Їх розмір регулюється. Після цього перероблена сировина висипається з вихідного отвору, тому попередньо встановіть під нього короб або іншу ємність

Скільки коштує корморізка для подрібнення овочів і фруктів?

Ціноутворення на корморізки відбувається в залежності від багатьох факторів.

По-перше, враховуйте націнку магазину, в якому купуєте апарат. Кожен реалізатор встановлює її на свій розсуд.

По-друге, оцінюйте характеристики самої корморізки. Виробник, показники потужності, матеріали корпусу і окремих деталей відіграють важливу роль.

Де купити корморізку для переробки овочів і фруктів?

Купити подрібнювач корму для овочів за цінами виробника можна через український інтернет-магазин Cropper. Широкий вибір моделей різної техніки дозволить задовольнити всі ваші вимоги по господарству.

У разі необхідності консультант сайту відповість на ваші питання і допоможе оформити замовлення.

Оплата здійснюється двома шляхами:

  • Готівкою під час отримання - на складі в разі самовивозу або після пересилки.
  • Банківським переказом - на картку або розрахунковий рахунок.

Доставка можлива в усі регіони України через перевізників Нова пошта, Інтайм або Делівері. Вартість послуги доставки оплачується покупцем згідно з прайсом поштової служби.

Читати повністю