Зернодробарка Vegis

Зернодробарка Vegis

Зернодробарка — пристрій, призначений для приготування кормів для домашньої худоби, а також птиці. Обладнання використовується в домашніх господарствах і на фермах. Самостійне перероблення зернових культур дає можливість заощадити час, а також гроші фермерів....

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Зернодробарка "Фермер К-1" зі шківом (для зерна, без двигуна)
  3 150 ₴
 2. Зернодробарка (ДКУ) Фермер В-2 під електродвигун (для зерна та качанів кукурудзи)
  3 990 ₴
 3. Зернодробарка Фермер Д-1 (для зерна та качанів кукурудзи)
  6 980 ₴
 4. Зернодробарка Фермер Д-2 (для зерна та качанів кукурудзи)
  7 790 ₴
 5. Зернодробарка (ДКУ) - траворізки Фермер Д-3 (для зерна, качанів кукурудзи та трави)
  7 990 ₴
 6. Зернодробарка «Фермер Д-4» (1,7 кВт, для зерна)
  4 050 ₴
 7. Зернодробарка "Фермер Д-5р" (2,5 кВт, для зерна і качанів кукурудзи)
  6 650 ₴
 8. Зернодробарка "Фермер М-1" (2,2 кВт, для зерна)
  6 950 ₴
 9. Зернодробарка "Фермер Д-4" (1,7 кВ, для зерна)
  4 050 ₴
 10. Зернодробарка «Фермер М-1»
  Зернодробарка «Фермер М-1» Код товару: 1110059
  В наявності
  5 050 ₴
 11. Зернодробарка (ДКУ) Фермер В-1 під електродвигун (для зерна та качанів кукурудзи)
  3 690 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Зернодробарка Vegis

Зернодробарка — пристрій, призначений для приготування кормів для домашньої худоби, а також птиці. Обладнання використовується в домашніх господарствах і на фермах. Самостійне перероблення зернових культур дає можливість заощадити час, а також гроші фермерів. Сільгосптехніка розрахована на пересічного користувача, розібратися з принципом її роботи зможе кожен. Зернодробарка Vegis — надійне обладнання від українського виробника, здатне прослужити багаторічний термін. 

Принцип роботи зернодробарки

Дроблення грубих кормів позитивно відбивається на їх засвоюваності. Також обладнання може використовуватися для приготування комбікормів, що дасть можливість економити на покупній продукції. 

Обладнання використовується для перероблення злакових, бобових культур, а також кукурудзяних качанів. Є моделі, які перемелюють стебла і коренеплоди. Найпопулярніші — універсальні, вони підходять для перероблення різної сировини, змінюючи яку потрібно пам'ятати про переобладнання пристрою відповідно до інструкції. Сільгосптехніка складається з механізму, що подрібнює, сита для регулювання помелу, а також бункера, в який засипається зерно. Деякі моделі укомплектовані електродвигуном. 

Використання зернодробарки передбачає кілька етапів:

 1. Перед перероблюванням сировину рекомендується підготувати: просіяти, усунути камені та інше сміття. Це дасть можливість зберегти ножі ротора від пошкоджень. 
 2. При роботі з універсальними моделями, якщо відбувається зміна сировини, потрібно коригувати робочі характеристики — встановити інше сито, що дробить механізм.
 3. Рекомендується переконатися в цілісності кабелю. Також потрібно перевірити, чи не збирається на двигуні конденсат — допускати цього не можна, бо можна зіткнутися з коротким замиканням. 
 4. Перш ніж засипати зерно, потрібно включити обладнання і дочекатися, поки двигун набере обертів. Засипати сировину рекомендується поступово, щоб не допустити перевантаження, яке може стати причиною поломки двигуна.

Дотримання інструкції при використанні зернодробарки допоможе продовжити термін її служби.

Купити зернодробарку для домашнього господарства рекомендується тим, хто хоче заощадити свій час і забезпечити правильне харчування рогатої худоби, а також птиці. Корми можуть бути приготовані з різної сировини:

 • зернових культур різного розміру: кукурудзи, колоскових та ін.;
 • насіння олійних рослин;
 • продуктів з різним ступенем твердості.

Перероблення різних видів сировини стало можливим завдяки подрібненню продуктів шляхом методу відколу і зрізу. Домогтися ефективності використання обладнання вдалося внаслідок високої потужності агрегатів.

Переваги зернодробарок Vegis Фермер 

Зернодробарка ТМ Фермер Vegis — сільгосптехніка вітчизняного виробництва, призначена для перероблення пшениці, ячменю, кукурудзяних качанів, кормової сої. Обладнання популярне завдяки:

 • зручності використання;
 • високій продуктивності;
 • безшумній роботі;
 • компактності й невеликій вазі, що спрощує транспортування, а також зберігання пристрою;
 • захисту від перевантаження, який дає можливість уникнути поломки двигуна. 

Придбання обладнання українського виробництва дає можливість отримати практичний, довговічний пристрій недорого. До того ж, у вас не виникне проблем з пошуком комплектуючих.

Купити зернодробарку і розібратися з принципом її роботи нескладно. Обладнання швидко окупає себе, даючи можливість економити на покупному кормі, а також переробленні свого зерна. Зернодробарки Vegis компактні й легкі, що робить їх зручними у використанні, транспортуванні, а також зберіганні. Обладнання працює від стандартної розетки 220 В, що спрощує його експлуатацію. Перед запуском пристрою рекомендується перевіряти цілісність кабелю. 

Виробники пропонують великий вибір моделей, які різняться габаритами, а також потужністю. Продуктивність пристрою може складати від 100 до 400 кг/год. Від цих характеристик залежить ціна дробарки. При виборі моделі рекомендується враховувати розмір свого фермерського господарства та бюджет, який ви виділили на покупку.

Вимоги безпеки 

Зернодробарки оснащені електрообладнанням, а також робочим інструментом, що обертається, тому при їх використанні потрібно дотримуватися правил техніки безпеки. Це дасть можливість уникнути поломки сільгосптехніки й запобігти нещасним випадкам. Серед основних рекомендацій:

 1. Зернодробарки — побутовий електроприлад, тому його роботу потрібно контролювати.
 2. Якщо обладнання шумить при роботі, можна використовувати вушні затички.
 3. У разі перевантаження потрібно перестати засипати в бункер сировину і вимкнути пристрій. Дізнатися про проблему можна по різкому зниженню оборотів електромотора, заклинюванню різального елемента, появі іскри з рухового відсіку або запаху гару.
 4. Пристрій не рекомендується залишати в приміщеннях з високим рівнем вологості, а також піддавати ударам і іншим механічних пошкодженням.

Якщо обладнання працює некоректно, від його використання потрібно відмовитися, провести самостійну діагностику або звернутися до майстра. 

Де замовити зернодробарку Фермер

Найзручніше купити зернодробарку в інтернет-магазині. Ми пропонуємо великий вибір обладнання, його високу якість, можливість обрати зручний для себе спосіб оплати й доставки. При відвідуванні нашого сайту ви отримаєте:

 • консультацію менеджера, який при необхідності допоможе знайти модель, яка відповідає вашим вимогам, а також бюджету;
 • доставку сільгосптехніки по всій території України;
 • хороші ціни.

Зернодробарки купити в Україні можна як з двигуном, так і без нього. Обирайте зручний для себе варіант, оформлюйте замовлення і найближчими днями обладнання буде доставлено на вказану вами адресу.