Зернодробарки Елікор

Зернодробарки Елікор

Зернодробарка Елікор — українське сільськогосподарське обладнання, яке виробляється в Полтаві ПАТ "Електромотор". Компанія випускає широку лінійку техніки для подрібнення зерна, соломи, качанів кукурудзи і коренеплодів. Купити зернодробарку Елікор буде вигідно, як невеликим, так і великим фермерським господарствам для приготування комбінованих кормів.

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Зернодробарка / корморізка Елікор-1 вик. 1 (для зерна та коренеплоду)
  4 695 ₴
 2. Зернодробарка Елікор-1 вик. 2 (для зерна)
  4 290 ₴
 3. Зернодробарка Елікор-1 вик. 3 (для зерна та качанів кукурудзи)
  3 930 ₴
 4. Зернодробарка / корморізка Елікор-1 вик. 5 (для зерна, соломи, качанів кукурудзи)
  5 950 ₴
 5. Екструдер зерновий КЕШ-3 для кормів
  Екструдер зерновий КЕШ-3 для кормів Код товару: 909019
  В наявності
  26 500 ₴
 6. Зернодробарка (ДКУ) Елікор-4 (для зерна)
  27 000 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Зернодробарки Елікор

Зернодробарка Елікор — українське сільськогосподарське обладнання, яке виробляється в Полтаві ПАТ "Електромотор". Компанія випускає широку лінійку техніки для подрібнення зерна, соломи, качанів кукурудзи і коренеплодів. Купити зернодробарку Елікор буде вигідно, як невеликим, так і великим фермерським господарствам для приготування комбінованих кормів. Паралельно з основним призначенням деякі моделі підходять для приготування компосту і змішування добрив.

Характеристики зернодробарок Елікор

Основні причини, чому рекомендують купити зернодробарку Елікор — відгуки від фермерів, середня ціна і хороша українська якість. Всього в лінійці виробника дві моделі подрібнювачів — побутова та промислова. Перша з них, Елікор 1, випускається в декількох виконаннях:

 • 1 - для зерна і коренеплодів;
 • 2 - тільки для зерна;
 • 3 - для зерна і качанів кукурудзи;
 • 4 - для зерна і свіжої трави.

Вони працюють за одним принципом і відрізняються тільки наявністю додаткових опцій Зокрема, зернодробарка Елікор 2, купити яку можна трохи дешевше, ніж розширені версії, оснащується тільки одним стандартним ситом з діаметром осередків 2 мм. В інших виконаннях подрібнювачів є комплект сит. Крім класичного, розрахованого на подрібнення на фракції 2 мм, який встановлюється за умовчанням, є змінні на 3, 5, 6 мм. Наприклад, зернодробарка Елікор (Полтава) для коренеплодів подрібнює їх в стружку з діаметром 5 мм. 

Крім сита в кожній дробарці є: 

 • лоток для подачі качанів, коренеплодів або стебел;
 • бункер з регулювальною заслінкою і встановленим всередині механізмом подрібнення;
 • двигун, що приводить систему в роботу. 

Якщо зернодробарку Елікор купити в Україні, ви отримаєте запасні відбійники 2 шт і болти з гайками та шайбами для ремонту. 

Дробарка Елікор 1 в різних виконаннях важить 13-16 кг. Це значення залежить від кількості сит. Двигун для зернодробарки Елікор 1 завжди однаковий — це привід на 1,7 кВт з частотою обертів 2850 у хвилину. Завантажувальний бункер на 5 літрів дозволяє переробити на годину:

 • 180 кг зерна;
 • 75 кг кукурудзяних качанів; 
 • 380 соломи;
 • 480 кг коренеплодів овочів і фруктів.

Переваги зернодробарок Елікор в тому, що серед доступних виконань просто знайти те, що підійде вашому господарству. Якщо ви тримаєте птахів, то можна вибрати Елікор-1, кормоподрібнювач, котрий переробляє зерно і кукурудзяні качани. Власникам корів і кіз, особливо, якщо у вас є своє пасовище, більше згодиться дробарка зерна, з функціями траворізки. При цьому, все виконання полтавських корморізок вміють переробляти зерно, що найважливіше для приготування комбінованих кормів.

Типи подрібнювачів в зернодробарці Елікор

Зернодробарка Елікор (Полтава) працює за класичним принципом: пристрій підключають до джерела живлення, запускають, поступово засипають в бункер сировину і чекають поки воно перемелеться. Усередині основного модуля встановлено механізм подрібнення і сито. Зернодробарки Елікор бувають роторними і молотковими. До першої категорії відносяться всі виконання першої моделі, в тому числі і з дисковою теркою. Зернодробарка Елікор 4 — молоткове обладнання промислового типу, яке може обробляти великі обсяги зерна. Подрібнювачі схожі за принципом роботи: всередині бункера є вал від двигуна, на якому закріплений ріжучий інструмент. Один з етапів підготовки до роботи Елікор 1 — установка ножів. Молотки більш громіздкі, ніж ножі, і підходять тільки для перероблення зернових, але зате розбивають пшеницю, ячмінь, пшоно, гречку та інші культури однаково добре. Зернодробарка полтавського виробництва може бути обладнана трьома типами подрібнювачів:

 1. Роторний. У більшості випадків, тим хто шукає де купити зернодробарку Елікор в Україні, потрібно одне з виконань першої моделі. Це умовно універсальні машини, які добре працюють, як подрібнювач зерна і можуть виконувати одну з допоміжних функцій — різати соковиті стебла і солому, або кукурудзяні качани. Усередині бункера таких дробарок встановлені обертові ножі, перемелюють сировину до тих пір, поки воно не зможе пройти крізь осередки решітки.
 2. Дисковий. Елікор зернодробарка корморізка для зерна і свіжих плодів. Вона також належить до категорії роторних, але разом зі стандартним ситом, в ній використовуються дискові терки, що дозволяють ефективніше перемелювати коренеплоди, овочі і фрукти. 
 3. Молоткова. Серед полтавських подрібнювачів до Молоткова типу відноситься тільки зернодробарка Елікор 4. Це окрема модель, яка підходить тільки для роботи з різними зерновими культурами, але відрізняється високою продуктивністю. За годину можна обробити до 1000 кг сировини. Це можливо завдяки потужному електродвигунові 5 кВт, що обертає вал на швидкості 4200 об / хв і механізму з безлічі мініатюрних молотків з великою силою розбивають зерна.

Останній аргумент на користь зернодробарки Елікор — запчастини недорогі і є у всіх магазинах сільськогосподарської техніки.

Зернодробарки Елікор в магазині Cropper

Оформити замовлення на зернодробарки можна в інтернет-магазині Cropper. У каталозі на сайті представлені тільки якісні товари за ціною від виробника. На кожну корморізку діє гарантія на рік, а крім того ви можете обміняти або повернути все, що замовляли протягом 14 днів, якщо не використали його, згідно із законом про права споживача.

Наш менеджер може розповісти вам більше про асортимент за телефоном, вказаним у верхній частині сторінки. Покупки оплачуються готівкою при отриманні або перекладом на карту банку або розрахунковий рахунок компанії, якщо ви робите замовлення, як юридична особа.

Забрати зернодробарку Елікор можна в одному з магазинів Кроппер в місті Харків.Ви можете вказати адресу торгової точки в замовленні або вибрати кур'єрську доставку вам додому.

В інші регіони Кроппер відправляє посилки «Новою поштою», а також через «Інтайм» або «Делівері».