Кормоподрібнювачі Gazda

Різновиди моделей корморізок Gazda та їх відмінності

На сайті магазину Кроппер представлені три різних моделі. Корморізка траворізка Gazda в двох варіаціях: одна подрібнює сиру траву, а інша сіно й солому. Також доступний для покупки більш універсальний варіант - ціла подрібнювальна станція.

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
  1. Кормоцех (траворізка, зернодробарка , корморізка)
    8 950 ₴
    Немає в наявності
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Різновиди моделей корморізок Gazda та їх відмінності

На сайті магазину Кроппер представлені три різних моделі. Корморізка траворізка Gazda в двох варіаціях: одна подрібнює сиру траву, а інша сіно й солому. Також доступний для покупки більш універсальний варіант - ціла подрібнювальна станція. Вона являє собою металевий каркас, на якому закріплені відразу три види подрібнювачів корму: зернодробарка корморізка Gazda, траворізка того ж виробника, а також універсальний агрегат для подрібнення.

Переваги корморізок Gazda

Корморізка електрична Gazda виділяється в першу чергу своєю конструкцією. Сам бункер, в якому відбувається подрібнення, встановлений на досить високих металевих ніжках. Це істотно полегшує роботу з апаратом.

Не менш важливим є поділ «сфер впливу» кількох корморізок. Так кожна виконуватиме свої основні завдання максимально якісно.

Всі корморізки оснащені двигуном потужністю в 1,5 кВт. Усередині бункера встановлені гострі сталеві насадки.

Де купити корморізку Gazda

Купити корморізку Gazda можна через український інтернет-магазин Cropper. У каталозі представлена ​​тільки оригінальна сільськогосподарська техніка від виробника.

Ціна корморізки Gazda буде залежати від її комплектації. Наприклад, універсальна станція обійдеться більш ніж в 6500 грн, в той час як більш простий варіант буде коштувати рази в два дешевше. Відштовхуйтеся виключно від своїх вимог до подрібнювача корму. Це дозволить не переплачувати та отримати дійсно ефективний апарат.

Оплата товарів приймається готівкою, безготівковим переказом на розрахунковий рахунок або зарахуванням суми покупки на картку.

Доставка проводиться по всій території України коштом покупця. Посилки відправляються Новою поштою або Інтайм. Самовивіз зі складу в місті Харків безкоштовний.