Зернодробарки Білорусь

Різновиди корморізок Білорусь

Компанія Білорусь займається виробництвом корморезок вже не перший рік, успішно конкуруючи як з місцевими виробниками, так і зарубіжними брендами сільськогосподарської техніки. Білоруський виробник несподівано увірвався на вітчизняний ринок і, схоже, не збирається здавати тут свої позиції.

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
  1. Зернодробарка Білорусь БКІ-3500 (для зерна та качанів кукурудзи)
    3 550 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Різновиди корморізок Білорусь

Компанія Білорусь займається виробництвом корморезок вже не перший рік, успішно конкуруючи як з місцевими виробниками, так і зарубіжними брендами сільськогосподарської техніки. Білоруський виробник несподівано увірвався на вітчизняний ринок і, схоже, не збирається здавати тут свої позиції. Компанія Білорусь спеціалізується на виробництві корморізок, зокрема - зернодробарок.

Переваги корморізки Білорусь

Зернодробарка Білорусь вигідно виділяється з ряду корморізок даного типу. Найбільшою популярністю у споживачів користується модель БКІ 3500. У своєму творінні виробники намагалися втілити ідею якісного і одночасно недорого кормоподрібнювача, з яким було б приємно і зручно працювати. І, треба сказати, результат перевершив всі очікування.

БКІ 35000 здатна подрібнити всі види зернових, в тому числі - ячмінь, пшеницю і жито, а також коренеплоди, овочі і стебловий корм. Кормоподрібнювач Білорусь можна також використовувати для переробки бобових і арахісу. Технічні характеристики моделей корморізок Білорусь приємно порадують потенційного покупця. Обладнання оснащене однофазним електричним двигуном з потужністю 220 Ватт. Частота обертання валу двигуна становить 2200 обертів на хвилину, завдяки чому апарат може подрібнити до 240 кг сировини за одну годину. Сталевий завантажувальний бункер має стійкість до корозії і механічних пошкоджень. Корморізка Білорусь обладнана двадцятьма ребристими ножами, досить міцними, щоб служити довго і без проблем. У комплектацію обладнання входять чотири сита різного діаметру.

Де купити корморізку Білорусь?

Купити корморізки Білорусь за вигідною ціною ви можете в інтернет-магазині Кроппер. На сайті cropper.com.ua ви знайдете великий асортимент корморізок не тільки від цього, але і від інших виробників. Для оплати замовлення доступні кілька способів: при отриманні, переведенням на розрахунковий рахунок підприємства або через інтернет-банкінг. Забрати посилку можна у відділеннях «Нової пошти», «Інтайм» і «Делівері». На території Харкова діє доставка кур'єром.