Електричні траворізки

Траворізка електрична

Траворізка електрична — фермерська техніка для подрібнення стебел. Нарізану траву найчастіше використовують для приготування комбінованих кормів або заготівлі силосу, але техніку також можна використовувати під час прибирання ділянки восени, щоб приготувати компост.

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Зернодробарка (ДКУ) - траворізки Фермер Д-3 (для зерна, качанів кукурудзи та трави)
  7 990 ₴
 2. Корморізка з нержавійки Зубренок КЗ-4 на 4 функції
  7 850 ₴
 3. Зернодробарка-коренерізка «ДТЗ КР-03К» (зерно, коренеплоди та овочі)
  3 950 ₴
 4. Кормоцех (траворізка, зернодробарка , корморізка)
  8 950 ₴
  Немає в наявності
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Траворізка електрична

Траворізка електрична — фермерська техніка для подрібнення стебел. Нарізану траву найчастіше використовують для приготування комбінованих кормів або заготівлі силосу, але техніку також можна використовувати під час прибирання ділянки восени, щоб приготувати компост. Кожна траворізка електрична, купити яку можна в інтернет-магазині "Cropper", може переробити в середньому 150 кг свіжих стебел на годину, а деякі моделі підходять також для дроблення зерна, подрібнення коренеплодів, качанів кукурудзи, овочів і фруктів. 

Принцип роботи та особливості електричних траворізок

Електрична корморізка відрізняється від ручної наявністю двигуна. Така техніка вимагає підключення до розетки, але набагато продуктивніше і не вимагає від оператора докладати зусиль. Принцип роботи електричної траворізки не відрізняється від інших кормоподрібнювачів. Вона складається з завантажувального бункера і робочої камери з встановленим ріжучим інструментом. За цією ознакою електричні траворізки діляться на:

 • молоткові — працюють повільніше аналогів, але ретельно подрібнюють сировину;
 • роторні (ножові) — найшвидші і потужні, але пропускають нерівномірні за розмірами фракції;
 • дискові терки — дешеві електричні траворізки, з невеликою продуктивністю.

У бункер поміщають певний обсяг трави, включають траворізку, і підтримують стебла, поки їх повністю не затягне в подрібнювач. Залежно від типу інструменту в робочій камері, сировина може перероблятися фіксований час (при певній швидкості обертання ножів) або до тих пір, поки подрібнені молотками фракції не стануть настільки маленькими, щоб пройти через осередки сита. Незалежно від цього, в результаті ви отримаєте дрібно порубані стебла, які будуть поступово висипатися, через бункер відведення. 

Характеристики електричних траворізок

Кожна траворізки електрична, купити яку можна Києві, Харкові, Дніпрі та інших містах України, відрізняється від інших моделей за такими параметрами:

 • продуктивність; 
 • обсяг бункера; 
 • тип подрібнювача. 

Найважливіша характеристика — кількість сировини, яке обладнання може переробити за годину. Крім продуктивності, рекомендуємо врахувати тип подрібнювача, від якого залежить наскільки ретельно будуть подрібнені стебла, а також зерно і плоди. Якщо ви хочете готувати комбіновані корми з різної сировини, вам потрібна універсальна траворізка електрична, ціна якої буде вище, ніж вузькоспеціалізованої. Залежно від моделі, подрібнювач може працювати тільки з травою і зерновими, або виключно зі стеблами і соковитими плодами. 

Не можна завантажувати в траворізки сировину, для роботи з яким вони не підходить, а також залишати їх увімкненими довше, ніж рекомендовано в інструкції по експлуатації. Більш довговічними вважаються подрібнювачі з нержавіючої сталі, через те, що вони не схильні до корозії і обладнані запобіжником. Завдання аварійного вимикача захистити траворізки від перепадів напруги, а також перегріву. 

Траворізки з пластиковими деталями однаково продуктивні з тими, що повністю виготовлені з металу, але менш стійкі до механічних пошкоджень. З технікою з верхнім завантаженням простіше працювати, особливо якщо вона підходить для різної сировини.

Електричні траворізки: ціна, замовлення, доставка

У інтернет-магазині Cropper можна купити електричні траворізки, які в середньому переробляють 150 кг стебел на годину. Універсальні моделі при цьому можуть також подрібнити 600 кг/год зерна або 900 кг/год овочів і фруктів. Ми співпрацюємо з українськими виробниками, зокрема, Елікор, Зубренок і Газда, а також російськими та китайськими торговими марками. 

Ви можете порівняти характеристики двох і більше траворізок, натиснувши на кнопку "додати в порівняння" або поставити питання консультантам магазину. Ми відправляємо замовлення в Київ, Харків, Вінницю та інші міста України, до відділень "Нова Пошта", "Укрпошта", а також з кур'єром. Ви можете вибрати зручний спосіб оплати — готівкою при отриманні або банківською карткою онлайн, а для юридичних осіб також можливий переклад на розрахунковий рахунок.