Як відкрити електронний сейф, якщо села батарейка?

18 жовтня 2021

Розумні люди кажуть - гроші не повинні лежати без діла, вони повинні працювати. Краще вкладати їх в якісь проекти або витрачати на себе і близьких. Однак, не завжди під рукою є перспективні проект, в який хотілося б вкластися. Та й якусь суму зберігати все-таки треба, для себе і своєї сім'ї на чорний день. Сейф для цього - найкраще рішення.

Електронні замки для сейфів діляться на два види: - з аварійним ключем і -без аварійного ключа. Банки можуть збанкрутувати або просто тягнути з видачею ваших же коштів. Зберігання "під подушкою" небезпечно, і пограбування стає реальною небезпекою. Електронні сейфи же не підведуть.

У цій статті ми хотіли б розібрати типову ситуацію: ви хочете відкрити електронний сейф, але його батарейка села. Що робити в такій ситуації?

Види сейфів і заміна батарейок

Спочатку розберемося в тому, які електронні сейфи можна купити. Від особливостей конструкції сильно залежить і послідовність дій для відкриття сейфа. По-перше, моделі діляться на електронні замки без аварійного ключа і з ним. Якщо ключ є, то візьміть його, відкрийте сейф, і замініть батарейку. Одне важливе уточнення - заздалегідь вирішите, де ви будете зберігати запасний ключ. Його повинно бути вкрай складно знайти, але ви обов'язково повинні пам'ятати, де ж його залишили.

Далі дивимося на конструкцію апарату - де взагалі розташовані батарейки у електронного сейфа? Перше популярне інженерне рішення - відсік для батарейок розміщують зовні пристрої. У цих випадках треба знайти кришку відсіку під клавіатурою. Потім відкрутите гвинти, і дістаньте батарейки. Дотримуйтесь полярності, коли ставите свіжі батареї на їх місце. Далі повторюємо дії в зворотному порядку - зарухалися бокс, і закрутіть гвинти назад. Залишиться лише набрати код, і відкрити сейф. Код залишиться колишнім, яким був ще при старих, які працюють батарейках.

 

Якщо батарейний відсік всередині, то тут варіанти два. Якщо на панелі замку є клеми, то старі батарейки можна живити через них. Просто підключіть зарядний пристрій, і зачекайте. Вже через кілька хвилин пристрій запрацює, і можна буде відкрити дверцята сейфу за допомогою коду. Другий варіант - аварійний ключ, про який ми раніше вже говорили. Вони частіше входять в комплекти електронних сейфів з внутрішнім відсіком для батарейок.

Як відкрити сейф, якщо забув код?

Це друга за поширенням складність, з якою стикаються власники сейфів. Коли модель розрахована на код 3-4 цифри, то ймовірність цього мінімальна. Складніше, якщо це цифр 8. Такі довгі коди записують десь в щоденнику або на листочку, а будь-яку подібну папірець можна випадково викинути або втратити. Завжди повинні бути запасні відхідні шляхи.

 

Перший з них - все та ж система аварійного відкривання. У вас просто буде запасний ключ, тому незнання коду безпеки не заподіє вам шкоди. Стандартний спосіб з "підбиранням коду" в цьому випадку не спрацює. Це робочий метод для механічних видів сейфів: зломостійких, вогнезломостійкі, вбудованих, збройових. В крайньому випадку просто зателефонуйте "ведмежатникам" - фахівцям, які спеціалізуються на зломі замків. Єдине, що вони зажадають від вас - показати документи, що підтверджують ваше право власності на квартиру, в якій розташований сейф. За це доведеться доплатити, але іноді альтернативних рішень просто не залишається.

Як відкрити електронний сейф в готелі?

Для зберігання цінних речей в будь-якому готелі завжди є сейф, і ви зможете самі виставити код на час свого там проживання. Так, навіть співробітники установи не матимуть доступ до ваших речей. Погодьтеся, так в рази спокійніше, адже не завжди співробітники готелів "чисті на руку". Якщо раптом сейф в офісі перестав відкриватися через те, що ви забули код, або через що сів батарейки, то не робіть нічого самі. Викликайте представника готелю, розкажіть про ситуацію, і разом прийміть рішення. Може вам допоможуть відкрити пристрій самому, а може запропонують викликати медвежатников. Якщо проблема була не в вашій пам'яті, а в самому сейфі або співробітників готелю, які його своєчасно не зарядили, то вам повернуть кошти за виклик медвежатников.

Навіщо купувати електронний сейф і яку модель вибрати?

Ми почали цю статтю з розмови про гроші. Звичайно, до цього дня такі засоби безпеки роблять для захисту від крадіжки накопичені гроші. Як правило, великі суми - 10-100 тис. Грн. Якщо більше, то тут вже частіше йдуть в надійний, перевірений, професійний банк. При цьому всім, сейф не обмежується однією функцією. Зберігати ви тут зможете все, що завгодно. Якщо ви боїтеся втратити документацію, довідки, звіти про роботу, зброю, коштовності - все це можна помістити в сейф. Єдине що, можуть виникнути складності зі зброєю. Воно повинно легко поміщатися в сейф, тому розмір пристрою підбирайте під свої конкретні потреби, озираючись на те, що ви планували там зберігати.

 

Для початку просто визначитеся, що вам потрібно - електронна модель з підвищеною безпекою, або вистачить звичайного механічного сейфа? Другий варіант, звичайно, дає менше гарантій безпеки. Зламати механічний сейф в рази простіше. Однак, впорається з цим завданням тільки найдосвідченіший зломщик. Рідко грабіжники справляються з подібними завданнями, так що, з імовірністю 99%, навіть якщо крадіжка відбудеться, злодії просто не зможуть відкрити механічний сейф. З електронної моделлю їх шанси на успіх знижуються ще в кілька разів.

Де купити електронний сейф в Україні?

Інтернет-магазин Cropper - місце, де ви знайдете електронний сейф. Якщо виникають питання по експлуатації пристрою, то і тут менеджери кроппери завжди з задоволенням допоможуть вам, давши відповідь на жівотрепещащіе питання, пов'язані з використанням сейфа.

Підшукати собі непогану модель сейфа можна і на ринку, або ж у фізичному магазині. Ми радимо вибирати інтернет-магазини. Тут і вибір ширший, і ціни нижчі, і з дому не треба виходити, щоб зробити замовлення. Для прикладу, в Cropper українці купують і сейфа, і автоклави, і доїльні апарати, і коптильні - все, що потрібно для дачі, саду та городу.

Оплата: переказом через термінал або з банківського рахунку, а також післяплатою при отриманні посилки. Доставка Новою Поштою по всій Україні. Можете забрати посилку в найближчому відділенні перевізника. Зараз такі відділення є приблизно в 100 населених пунктів України: в мегаполісах і невеликих містечках, селищах міського типу.

Кроппер - це ще й харківський сервісний центр. Тут лагодять техніку, яка вийшла з ладу. Надсилайте апарат на діагностику. Фахівці Cropper швидко його полагодять, і відправлять вам назад поштою.

Популярні товари
 1. Сейф з електронним замком Ferocon БС-17Е
  1 585 ₴
 2. Сейф з електронним замком Ferocon БС-30Е
  2 940 ₴
 3. Сейф з електронним замком Ferocon ВСБ-3018.Е
  4 480 ₴
 4. Сейф з електронним замком Ferocon ENERGY VIOLET
  4 790 ₴
Інші статті та новини