Інкубатори Курочка Ряба

«Курочка ряба» – українські інкубатори, які здобули популярність завдяки міцності і надійності.

Різновид інкубаторів «Курочка ряба» і їх відмінності

Інкубатори «Курочка ряба» робляться в чотирьох варіантах: на 60, 80, 120 і 130 курячих яєць. Більшість моделей оснащена

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
  1. Інкубатор Курочка Ряба ІП-130 (механічний аналоговий)
    930 ₴
  2. Інкубатор Курочка Ряба ІП-130 (механічний аналоговий) + вентилятор
    1 040 ₴
  3. Інкубатор Курочка Ряба ІП-120 (автоматичний)
    1 680 ₴
  4. Інкубатор Курочка Ряба ІБ-60 (автоматичний)
    1 430 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
Питання-Відповідь

Відмінність програмованого і автоматичного інкубатора?

Поняття автоматичного інкубатора припускає тільки наявність автоматичного повороту яєць. Автоматичні інкубатора можуть бути як програмовані так і з ручним керуванням..

Які інкубатори самі задають режим інкубації?

Інкубатори які дозволяють встановити автоматично такі параметри інкубації: - температура; - вологість; - інтервал між поворотами. У всіх інших типах інкубаційні параметри виставляють в ручну по таблиці інкубації.

З яким терморегулятором вибрати інкубатор?

  • Механічний терморегулятор - надійний, недостатньо точний і незручний в роботі. 
  • Аналоговий терморегулятор - менш надійний, ніж механічний, забезпечує більшу точність, ніж механічний. Не зручний у використанні.
  • Цифровий терморегулятор - надійний, високоточний, простий у використанні.

Який принцип роботи Цифрового терморегулятора?

Цифровому регуляторі сигнал від термодатчика оцифровується і в залежності від значення температури, встановленої користувачем в пам'яті пристрою, збільшує або зменшує нагрів. Перевагою є найвища точність до 0,1 С, більш стабільна і безвідмовна робота. Користувачеві відразу видно температура яку він встановлює, що неможливо в Механічних і Аналогових терморегуляторах.

Який принцип роботи Аналогового терморегулятора?

В аналоговому регуляторі електрична схема аналізує сигнал від датчика температури і в залежності від положення ручки терморегулятора, збільшує або зменшує нагрів. Похибка регулювання може становити від 0,2 - 0,5 С.

Який принцип роботи Механічного терморегулятора?

Особливістю механічного терморегулятора є те що він не оснащений температурним датчиком, а температурний режим підтримується деформацією металевої мембрани. Температура інкубації налаштовується після того як інкубатор повністю прогріется - вимірюючи температуру всередині інкубатора та коригувати до необхідного значення.

Які бувають терморегулятори?

Виділять за принципом управління: Механічний (Мембранний), Електромеханічний Аналоговий, Цифровий терморегулятор. Також їх ділять на зовнішній і вбудований.

Які бувають нагрівальні елементи в інкубаторах?

В інкубаторах використовують чотири види нагрівачів, а саме Шнуровий ТЕН, інфрачервона стрічка, керамічний нагрівач і лампа розжарювання. Від себе зазначимо що Лампа розжарювання незважаючи на свою популярність пожежонебезпечна і менш надійна.

Які бувають способи перевороту яєць?

Правильна частота і рівномірність повороту яєць забезпечить високий відсоток виводимості. Виділяють три основні способи перевороту яєць:

  • Ручний
  • Механічний
  • Автоматичний

Слід віддати перевагу тому способу який забезпечить максимально рівномірні інтервали повороту.

Як вибрати інкубатор?

Визначити скільки яєць необхідно закласти, врахувати особливості закладки яєць обраного виду птиці. Так ми визначили місткість інкубатора. Вибрати відповідний спосіб перевороту яєць, тип нагрівального елементу, тип живлення 220В або 220В і 12В, систему управління параметрами інкубації

Чим відрізняються дешеві інкубатори?

Як вибрати універсальний інкубатор?

Так якщо для більшості видів птиці розташування яєць носять рекомендованих характер, то для водоплавний птахів розташування яєць є обов'язковим. У зв'язку з цим можна виділити всього два типи поворотного механізму які підійдуть для всіх.

Приклади таких моделей на нашому сайті:

«Курочка ряба» – українські інкубатори, які здобули популярність завдяки міцності і надійності.

Різновид інкубаторів «Курочка ряба» і їх відмінності

Інкубатори «Курочка ряба» робляться в чотирьох варіантах: на 60, 80, 120 і 130 курячих яєць. Більшість моделей оснащена автоматичним переворотом. Інкубатор «Курочка ряба ИБ-130» має механічний переворот.

Залежно від розміру і типу інкубатора, вони мають різну вартість, але все одно знаходяться в доступному ціновому сегменті. Ціна на інкубатори "Курка ряба" коливається в межах 980-1700 гривен.

Переваги інкубаторів «Курочка ряба»

Головний плюс «Курочки ряби» відразу впадає у вічі. Це особливий корпус, який виготовляють з пінопласту, укріпленого пластиковими куточками і панелями. До переваг також відноситься надійна електроніка, яка виготовляється виробником спеціально для інкубаторів «Курочка ряба». Її використання підвищує виводимість пташенят.

Де купити інкубатори «Курочка ряба»?

Якщо ви збираєтеся купити інкубатор «Курочка ряба», то зробити це краще в магазині Cropper. Він приймає замовлення з усіх міст України, і доставляє покупки впродовж декількох днів. Сплатити її можна онлайн або наличными при отриманні.