Коптильня 1 мм товщиною

Коптильня з тонкого металу — ідеальне придбання для коптильника-початківця. Вона має просту будову, а тому проста в освоєнні. Крім того такі моделі дешеві, завдяки чому швидко окупаються.

Тонка коптильня також призначена для походів на природу. Важить вона до 10 кг, займає мало місця....

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Коптильня Hot Smoking: 470х270х200, кришка плоска, сталь 1 мм
  1 250 ₴
  Немає в наявності
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Коптильня з тонкого металу — ідеальне придбання для коптильника-початківця. Вона має просту будову, а тому проста в освоєнні. Крім того такі моделі дешеві, завдяки чому швидко окупаються.

Тонка коптильня також призначена для походів на природу. Важить вона до 10 кг, займає мало місця. Місткість при цьому не погіршується: за одне завантаження можна приготувати до 4 кг м'яса або риби.

Міцність металу товщиною в 1 мм дозволяє коптильні витримувати вплив температури, механічний вплив. Термін служби при правильному догляді перевищує 3 роки.

На що звернути увагу при виборі коптильні?

При виборі коптилки з тонкого металу звертають увагу на:

 • матеріал;
 • розміри;
 • комплектацію;
 • виробника.

Нержавіючі і сталеві моделі мають найкращі експлуатаційні характеристики. Перевагу рекомендують віддавати нержавійці, оскільки вона має практично необмежений термін служби.

Для коптилень товщиною 1 мм розміри мають значення не тільки через вплив на транспортабельність і місткість. Великі тонкостінні коптилки мають меншу міцність, а тому повинні мати додаткові ребра жорсткості.

Купуючи таку коптильню, зверніть увагу на виробника. Кустарні пристрої з такого тонкого металу гірше тих, які виготовляють фірми, що спеціалізуються на коптильному обладнанні.

Що можна готувати за допомогою гарячого копчення

У гарячих коптильнях готують:

 • м'ясо;
 • рибу;
 • овочі.

Якщо дотримуватися спеціальних правил, то в них можна коптити навіть сало.

Тонка коптильня — чудовий варіант для рибалок. Вона легка, а тому її можна взяти з собою на річку. Правда в такому випадку потрібно особливу увагу приділити догляду за коптилкою. Після використання її краще відразу почистити і прибрати далі від води. Це пов'язано з утворенням іржі, до якої коптильня товщиною 1 мм буде занадто чутлива. Якщо на товстостінні моделі волога має незначний вплив, то тонку вона «з'їсть» впродовж кількох років.

Принцип роботи коптильні гарячого копчення

Тонка коптильня має простий принцип роботи. Складається вона з корпусу, кришки, сіток для продуктів, піддону. При холодному копченні температура диму не перевищує 25°С, а при гарячому досягає 120. Це пов'язано з тим, що джерело диму знаходиться прямо в камері з продуктами.

Тирса в коптильні гарячого копчення з тонкого металу не горять через низький вміст кисню всередині. Джерело вогню знаходиться зовні, що також знижує ймовірність загоряння палива.

Доставка і оплата

Якщо вам потрібна тонка коптильня, то ви знайдете її в інтернет-магазині Cropper. На сайті є легкі переносні моделі, які підійдуть для нечастого використання. Завдяки невисокій ціні, купити коптильню з тонкого металу доцільно навіть новачку, який тільки робить перші кроки в копченні.

Замовити тонкостінну модель можна в будь-якому місті України. Магазин Кроппер відправляє товари за допомогою «Нової пошти», «Ін Тайм», «Делівері». Замовлення буде доставлено протягом декількох днів після підтвердження.