Доїльні апарати

Доїльні апарати для кіз і овець

Товари з 1 по 24 із 53 у каталозі

Товари з 1 по 24 із 53 у каталозі

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

На молочному господарстві складно обійтися без сучасного обладнання. Воно суттєво зменшує клопоти, і дозволяє швидше справлятися з різними завданнями. Так, спеціальні моделі автоматичних доілок дозволяють за годину впоратися зі стадом до 60 кіз.

Доїльний апарат для кіз має деякі відмінності від доілок для корів, але є універсальні моделі.

Класифікація доїльних апаратів для кіз

Доїльні установки поділяють на види за такими ознаками:

 • можливість одночасного доїння;
 • тип двигуна;
 • кількість фаз доїння.

Доїння кіз доїльним апаратом, незалежно від його типу, відбувається за однією схемою. Проте, вид доілкі впливає на деякі її характеристики (продуктивність, енергоспоживання, вироблений шум).

Кількість ліній

Найпоширеніші моделі розраховані на одну тварину. Більш просунуті домашні апарати можуть здійснювати одночасне доїння кількох кіз. Вони дорожчі, ніж моделі на одне відро, але швидко окупаються.

Залежно від комплектації бувають мобільні установки на одну, дві і чотири лінії. Більші пристрої для великих ферм стаціонарні, що не завжди зручно.

Доїльні апарати для однієї кози

Доїльний апарат для 1 кози & nbsp; Білка Доїльний апарат на одну козу & nbsp; АІД-1 Доїльний апарат на одну козу & nbsp; УІД-10
Доїльний апарат для 1 кози Білка Доїльний апарат на одну козу АІД-1 Доїльний апарат на одну козу УІД-10
6350 грн. 7550 грн. 8300 грн.

 

Доїльні апарати для двох кіз

Доїльний апарат для двох кіз Білка-2 3000 Доїльний апарат для 2 кіз Білка-2 1500 Доїльний апарат на двох кіз УІД-10 (2 відра)
Доїльний апарат для двох кіз Білка-2 3000 Доїльний апарат для 2 кіз Білка-2 1500 Доїльний апарат на двох кіз УІД-10 (2 відра)
7350 грн. 9150 грн. 11550 грн.

 

Одночасне доїння кіз в кілька ліній не знижує продуктивність. Такі апарати мають продуктивність 22 куб / год, чого буде достатньо для стада з 30 тварин.

Пристрій двигуна

Доілкі для кіз використовують масляні і сухі вакуумні насоси.

Масляні установки дешевші і невибагливі до умов використання. Крім того, вони виробляють мало шуму при роботі. Їх недоліком вважається необхідність періодичного доливання масла в систему.

& Laquo; Сухі & raquo; апарати складніше у виробництві, але більш продуктивні. Вони не вимагають постійного обслуговування, але повинні зберігатися в особливих умовах. Для того щоб вони працювали довго і без поломок, потрібно захищати силову установку від попадання вологи.

Сухі вакуумні насоси вважаються гучними, а тому бажана установка спеціального звукоізолюючого кожуха.

Фази роботи доїльного апарата

Також існує класифікація, заснована на фазах роботи доілки. Існують апарати безперервного доїння, дво- і трьохтактні.

Двотактні апарати отримали найбільше поширення. Вони відмінно зарекомендували себе в приватних господарствах і на фермах. Вони працюють за найпростішою схемою з двома фазами. На першій стадії відбувається стиснення соска, на другий & ndash; відсмоктування. Тривалість кожної стадії може змінюватися (кількість циклів в хвилину коливається від 45 до 70 у різних моделей).

Трьохтактні доїльні апарати для кіз також мають фазу відпочинку. Тиск в системі вирівнюється, завдяки чому вим'я розслаблюється. Це позитивно впливає на здоров'я тварини, робить його спокійніше і покращує надої.

Чому краще купувати доїльне обладнання для кіз від виробника?

Купуючи товар з перших рук, ви можете бути впевнені, що отримаєте тільки якісну річ, заплативши при цьому менше. Саме тому краще всього купувати обладнання та запчастини безпосередньо у компаній, які здійснюють виробництво доїльних апаратів для кіз. Вони дбають про свій імідж, а тому поставляють тільки справний, сертифіковане обладнання. До того ж, купуючи доілку & laquo; з перших рук & raquo;, можете бути впевнені, що націнка мінімальна.

Міні доїльні апарати для кіз

В особливу категорію виділяють міні-апарати. Вони мають менші розміри, завдяки чому доїння кіз стає зручніше (не потрібно облаштовувати спеціальне приміщення). Споживана потужність теж менше. Як правило, вона не перевищує 550 Вт. Міні доїльний апарат для кіз ідеально підходить для домашнього господарства, і навіть може використовуватися на невеликих фермах.

Від чого залежить вартість доїльного апарату для кіз?

На ціноутворення безпосередньо впливають такі чинники:

 • виробник;
 • використані матеріали;
 • об'єм установки;
 • споживана потужність;
 • продуктивність (кількість видоєного тварин за годину, час безперервної роботи апарату);
 • габарити;
 • тривалість служби і гарантійний термін.

Кращий вітчизняний доїльний апарат для кіз, ціна якого нижче, ніж у зарубіжних аналогів, при цьому має схожі характеристики. Більш того, їх легше і швидше ремонтувати, так як всі необхідні матеріали можна купити через інтернет.

Якщо ви хочете купити доїльний апарат для кіз дешево, то зверніть увагу на моделі з базовою комплектацією.

Ціни на доїльні апарати для кіз та овець

Доїльный апарат АІД Білка-1 міні 3000 Доїльный апарат АІД Білка-2 міні 3000 Доїльный апарат ДаМілк УІД-10 Коза Доїльный апарат АІД Білка-2 1500 Доїльный апарат ДаМілк УІД-10 Коза
Доїльный апарат АІД "Білка-1 міні 3000" Доїльный апарат АІД Білка-2 міні 3000 Доїльный апарат ДаМілк УІД-10 "Коза" Доїльный апарат АІД Білка-2 1500 Доїльный апарат ДаМілк УІД-10 "Коза"
6350 грн 7350 грн 8200 грн 9150 грн 11450 грн

Де купити доїльний апарат для кіз?

В інтернет-магазині Cropper продаються найнеобхідніші для сучасного господаря товари. Все, що є в розділах сайту, завжди в наявності. Можете бути впевнені, що доїльний апарат для кіз, купити який ви вирішили, є на складі, і буде відвантажено в найкоротші терміни. Завдяки цьому ви отримаєте замовлення вже через кілька днів після оплати. Доставка здійснюється по всій території України.

У нашому асортименті є десятки товарів для молочного тваринництва. Наприклад, міні доїльний апарат для кіз, купити який буде хорошим рішенням для невеликого домашнього господарства.

Вартість на товари нижче, ніж в інших магазинах, що пов'язано з мінімальною націнкою. Якщо ви хочете доїльний апарат для кіз купити дешево, то на сайті є зручна система фільтрації товарів за ціною.

Читати повністю