Самогонні апарати з трьома сухопарниками

Самогонний апарат з трьома сухопарниками 

Самогонний апарат з трьома сухопарниками — дистилятор з максимальним ступенем очищення спиртових парів. Додаткові прикубники забезпечують потрійну фільтрацію і повне видалення складних ефірів, сивушних масел, альдегідів, сірчистих сполук і т.

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
  1. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ електричний-газовий на 30 літрів з трьома сухопарниками
    9 990 ₴
  2. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ електричний-газовий на 25 літрів з трьома сухопарниками
    9 520 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Самогонний апарат з трьома сухопарниками 

Самогонний апарат з трьома сухопарниками — дистилятор з максимальним ступенем очищення спиртових парів. Додаткові прикубники забезпечують потрійну фільтрацію і повне видалення складних ефірів, сивушних масел, альдегідів, сірчистих сполук і т.д. Самогонний апарат з 3 сухопарниками купити можна для отримання чистого міцного алкоголю, з мінімумом домішок, від якого немає похмілля і більш серйозної шкоди для організму, який може нанести погано очищений дистилят.

Самогонний апарат з 3 сухопарнику: принцип роботи

Самогонний апарат з 3 сухопарниками включає крім основних компонентів, перегінного куба і змійовика-охолоджувача, три прикубника. Їх встановлюють між ємністю з брагою і холодильником. Сухопарник — не обов'язкова частина самогонного апарату. Правильно приготовлена брага, при перегонці якої відібрали голову спирту ("первак" містить найнебезпечніші домішки: метил, ацетон, оцтовий альдегід і т.д.), може бути досить чистою для вживання, без небезпеки для здоров'я. При цьому, теоретично безпечна концентрація, все одно стане причиною похмілля і спотворення смаку. Навіть один прикубник допоможе помітно знизити ризики, а три — приберуть їх зовсім. 

У сухопарнику температура випаруваного спирту знижується — етанол втрачає домішки, які осідають на дно прикубника, і випаровується повторно. Одночасно з цим підвищується міцність алкоголю, а точніше його концентрація — кількість градусів у спирті залишається незмінною, при тому, що частина рідини випарувалася. 

Головна причина вибрати самогонний апарат з 3 сухопарниками — відгуки від користувачів. Будь-який фахівець або любитель домашнього приготування алкоголю підтвердить, що як мінімум один прикубник потрібен в системі обов'язково. Два-три сухопарники вважається оптимальною кількістю для отримання чистого спирту, а додаткові прикубники, особливо більш як п'ять, вже будуть зайвими. Ви можете купити самогонний апарат відразу з трьома сухопарнику або додавати їх поступово, чергуючи з барботерами або змінюючи на дефлегматори, щоб добитися ідеального поєднання чистоти, міцності та смаку. 

Вперше вибрати комплектацію самогонного апарату здається складно, але можна спростити завдання, якщо оцінювати обладнання за основними параметрами:

  1. Об'єм перегінного куба. Найзручніший форм-фактор для квартири — 25-30 літрів. Більше чи менше значення можна вибрати, розрахувавши яку кількість алкоголю ви хочете отримати: вихід самогону становить ⅕ від обсягу браги і менше.
  2. Матеріали. Харчова нержавіюча сталь — сучасна класика матеріалу для сухопарника і всього самогонного апарату в цілому. Замість неї також застосовується дорожча мідь. Оптимальним вважається використання мідного змійовика і всіх інших деталей з харчової нержавіючої сталі.
  3. Тип холодильника. Проточні холодильники прив'язані до джерела води, але більш автономні. Після настройки охолодження ви можете більше не втручатися в роботу самогонного апарату. Непроточні добре підходять для дачі або інших випадків, коли немає доступу до водопроводу, але вимагають постійного контролю рівня і температури води.

Самі сухопарнику можуть бути розбірними і не розбірними, і перший варіант набагато краще, через те, що дає можливість чистити систему. Крім того, прикубники повинні легко зніматися і об'єднуватися з іншими сухопарниками і барботерами, щоб ви могли повністю контролювати приготування самогону, прибираючи або додаючи фільтри.

Самогонні апарати з трьома сухопарниками: ціна, замовлення, доставка

Якщо ви шукаєте самогонний апарат з трьома сухопарниками, можна купити обладнання "Cropper". Ми випускаємо дві моделі дистиляторів на 25 і 30 літрів в такій комплектації. Вони виготовлені з харчової нержавіючої сталі і відносяться до електричних проточних самогонних апаратів. Для їх використання вам буде потрібен доступ до робочої розетки і водопроводу. 

"Cropper" виробляє і інші модифікації самогонних апаратів, а також співпрацює з українськими компаніями, які виробляють аналогічне устаткування, зокрема, AquaGradus, Троян, Буратіно, Профі. Вся техніка поставляється з гарантією на рік або довше. Якщо ви не можете вибрати одну з моделей, додайте їх до списку порівняння або поговоріть з менеджером, який розповість про особливості різних систем дистиляції та ректифікації. 

Ви можете замовити самогонні апарати з трьома сухопарниками, а також запчастини для них з доставкою в будь-яке місто України. Крім того, ви можете вибрати транспортну компанію, наприклад, "Нова Пошта" або "Делівері" і отримати замовлення з кур'єром або у відділенні через 1-3 дні. Оплата приймається на банківську карту або готівкою при отриманні, а також на розрахунковий рахунок підприємства, для юридичних осіб.