Використання соломорізки
Дробарка для соломи застосовується для подрібнення стебел і перетворення їх в мульчу, також шляхом нарізки можна прискорити їх перегнивання. Подрібнена солома може використовуватися для:
- підсипки домашнім рослинам;
- отримання паливного матеріалу;
- приготування субстрату для вирощування овочевих культур;
- добавки в субстрат при приготуванні перегною;
- створення підгодівлі для домашніх тварин, а також рослин.
Соломорізки бувають ручними або електричними. Деякі електричні моделі надходять у продаж без двигуна. Як привод можна використовувати наявний електромотор, потужність якого повинна становити 750-2200 Вт. Ручні соломорізки підходять для невеликих фермерських господарств, в яких переробляються малі обсяги сировини.
Пристрій соломорізки
Соломорізки — подрібнювачі, представлені двома або чотирма ножами з лезами різного ступеня заточення, які закріплюються на валу двигуна силового агрегату. Розміщення ножів щодо вала може бути перпендикулярним або паралельним. Соломорізки з розташуванням ножів хрестом використовуються для перероблення сировини, пресованої в тюки різної форми. Для їх роботи потрібен високошвидкісний силовий апарат.
Дробарка для соломи з барабанним розташуванням ножів комплектується низькошвидкісним приводом з великим крутним моментом. Перевага обладнання — можливість використання для перероблення гілок, а також невеликих деревних відходів.
Незалежно від того, якої форми ножі, вони розміщені в закритому відсіку, що забезпечує безпеку експлуатації сільгосптехніки.
Тип подрібнювального механізму соломорізки
Залежно від подрібнювального елемента дробарка для соломи може бути:
- Молотковою — зручний у використанні й обслуговуванні пристрій, який має просту конструкцію, що знижує ймовірність ламання. Дроблення соломи відбувається при її попаданні в обертовий барабан обладнання. Сировина подрібнюється ударами молоточків, а розмір готових фракцій визначається встановленим ситом.
- Роторною — надійною сільгосптехнікою, яка, крім соломи, подрібнює просо, ячмінь, пшеницю, сіно, кору та ін. Сировина завантажується через пневматичні шланги й засмоктується мотором. При попаданні в робочий відсік вона подрібнюється невеликими молоточками, розміщеними на роторі, а потім видувається через сито, що відповідає за розмір часток корму. Роторні та молоткові соломорізки схожі. Перевага перших — наявність пневмосистеми, яка спрощує завантаження і вивантаження сировини. Молоткові моделі більш потужні.
- Дисковою. Соломорізки застосовуються в невеликих домашніх господарствах. Як подрібнювальний механізм використовуються вигнуті пластини, розташовані на дисковому барабані. Обладнання укомплектовано потужним двигуном, містким бункером для подачі соломи та іншої сировини, воно практичне й довговічне.
- Вальцьовою. Габаритні моделі рідко застосовуються в домашніх господарствах. Дроблення відбувається шляхом обертання назустріч один одному циліндричних валів, а розмір фракції встановлюється відстанню між ними.
При виборі пристрою рекомендується враховувати обсяги роботи, а також тип сировини, який ви плануєте переробляти, крім соломи.
Рекомендації по експлуатації соломорізки
Щоб побутова соломорізка прослужила тривалий термін, потрібно дотримуватися основних правил при роботі з нею:
- не допускати попадання в завантажувальний бункер сміття або каменів, щоб уникнути пошкодження ножів;
- рекомендується уникати перевантаження;
- перед запуском електричних моделей потрібно перевіряти цілісність кабелю;
- не можна розбирати пристрій, коли працює двигун, це небезпечно;
- краще не переміщати обладнання під час роботи, інакше воно може вийти з ладу або вдарити струмом;
- при першому застосуванні або після тривалого простою рекомендується запустити пристрій вхолосту перш ніж завантажувати сировину.
Соломорізки надходять у продаж з інструкцією, дотримуючись якої можна домогтися ефективності, а також безпеки використання сільгосптехніки.
Де купити подрібнювач соломи
Найзручніше купити соломорізку на сайті нашого магазину. Ми пропонуємо великий вибір сільгосптехніки від надійних виробників. Ви можете отримати допомогу менеджера у виборі моделі, яка буде відповідати розміру домашнього господарства, поставленим завданням і бюджету. Для цього потрібно зателефонувати за номером (097) 508-608-0 або (050) 508-608-0. Оформлення заявки відніме всього 10 хвилин.
Доступні різні способи оплати товару:
- накладений платіж;
- переказ грошей на банківську карту;
- оплата на розрахунковий рахунок підприємства.
Доставка буде здійснена Новою поштою або Делівері. Ви можете обрати транспортну компанію, якій довіряєте.