Запчастини

Запчастини для доїльного апарата Бурьонка

Товари з 1 по 24 із 46 у каталозі

Товари з 1 по 24 із 46 у каталозі

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Запчастини для доїльного апарату Бурьонка використовуються не тільки для ремонту, але і для його вдосконалення. Так, за допомогою нових комплектуючих можна пристосувати доїлку для корів і кіз, змінити тип доїння (попарний і синхронний).

Більшість комплектуючих для доїльного апарату Буренка виготовляються в Україні. Втім, навіть для імпортних деталей можна купити вітчизняний аналог. Наприклад, абсолютно без труднощів можно використовувати соскову гуму, колектори різних виробників.

Як вибрати запчастини до доїльного апарату Буренка

Комплектуючі до агрегатів індивідуального доїння можна умовно розділити на 2 групи:

  • запасні частини;
  • витратні матеріали.

Заміна запчастин потрібна тільки в разі поломки, а витратні матеріали необхідно міняти регулярно, оскільки вони мають обмежений ресурс роботи. До останньої групи належить соскова гума та пластини для вакуумного насоса.

Також окремо стоять супутні товари, які необхідні для догляду за агрегатом або зручності експлуатації. До них відносяться крани (вакуумні, молочні), затискачі для соскової гуми, трійники (для з'єднання шлангів), йоржики для чищення.

Перед покупкою зверніть увагу на наступні моменти:

  1. Матеріали виготовлення запчастин. Матеріали безпосередньо впливають на надійність. Металеві доїльні стакани, основа колектора, кришки бідона, регулятори вакууму міцніші, завдяки чому не пошкоджуються при випадкових ударах. Силіконова соскова гума вимагає заміни в 2 рази рідше, ніж каучукова.
  2. Сумісність з вашою моделлю доїльного апарату Буренка. Більшість деталей доїлкі універсальні. Проте, перед покупкою назвіть менеджеру конкретну модель агрегату, щоб він допоміг підібрати вам сумісні з нею запчастини. Також рекомендується завжди мати під рукою запасні графітові пластини, ущільнювачі, мембрани пульсатора.
  3. Швидкість доставки не є характеристикою для комплектуючих, але має велике значення. Оперативна доставка дозволить швидко провести ремонт, а значить, не буде простою в роботі, який тягне за собою збитки.

Де купити запасні частини до доїльного апарату Бурьонка

В інтернет-магазині Cropper можна придбати комплектуючі до доїлок Бурьонка, ДаМілк, Білка. При замовленні уточнюйте сумісність запчастин з конкретною моделлю агрегату індивідуального доїння.

Доставка по Україні через Нову Пошту або кур'єрську службу Інтайм. Відправка відразу після підтвердження замовлення, а тому потрібні запчастини ви отримаєте вже через 1-3 дні. Оплата при отриманні або через LiqPay.

Читати повністю