Запчастини

Шланги та крани для доїльного апарату

9 товар(а)

9 товар(а)

Сучасна доїльна апаратура складається з окремих вузлів, які при необхідності можуть бути замінені. Це може знадобитися в разі пошкодження або, як у випадку з шлангами для доїльного апарату, для модернізації. Додаткові трубки як ущільнювачі дозволяють залишати вакуумну установку далі від тварин, завдяки чому шум не стане причиною стресу.

Вакуумні шланги ви знайдете на сайті інтернет-магазину Cropper. На нашому сайті ви швидко зможете вивчити всі можливі варіанти, порівняти характеристики та ціни на запчастин.

Так само в нашому інтернет-магазині ви можете купити кран для доїльного апарату, який також є важливим елементом системи транспортування молока.

Шланги для доїльного апарату

Використовують трубки в подібному обладнанні для відведення від доїльних стаканів молока, а також для подачі до них вакууму. Саме тому велика увага приділяється їх міцності, довговічності та герметичності. В якості матеріалів використовують гуму, силікон и полівінілхлорид.

З останнього роблять кращі шланги для доїльного апарату. Вони дешевші за силіконові, але практично не уступають по експлуатаційним характеристикам. При цьому вони набагато краще ніж резинові трубки, які дуже погано переносять зміну температури, вплив активних речовин.

Шланги з ПВХ також не повинні зберігатися и використовуватися при температурі нижче 15 ° С, але все-таки вони краще резинових. Вони не розшаровуються, на місці згибів не виникають тріщини.

Крім матеріалу, при купівлі, також слід враховувати внутрішній діаметр та товщину стінки. Безпосередньо від останнього фактора залежить міцність шлангу та максимальна навантаження, яке він здатен вітримати.

Крани для доїльного апарату

У пристрої автоматичної доїлки використовують крани. З їх допомогою можна перекритий потік молока (може знадобиися при зміні білої части) або зупинити подачу вакууму. Також кран дозволяє регулювати ці процеси.

Кран вакуумний для доїльного апарата виготовлений з різних матеріалів. Відмінно для цих цілей підходять кольорові метали, зокрема латунь. Він не токсичний, не боїться корозії, легкий и при цьому міцний.

Молочний кран не «відчуває» такого великого навантаження, як вакуумний. Його виготовляють з харчового пластику, призначеного для роботи з харчовими продуктами. Найпоширеніші молочні крани з ПВХ. Вони дешеві, рідко ламаються і вимагають заміни.

При виборі кранів обов'язково враховується діаметр. В іншому випадку вам буде потрібна додаткова заміна трубок.

Запчастини для доїльного апарату

В інтернет-магазині Кроппер є й інші запчастини для доїлок. Тут ви можете не тільки купити шланг для доїльного апарату, але й елементи вакуумної установки, соскову гуму, доїльні стакани, регулятори тиску. У нашому асортименті також є масло и пластини для насоса, які вимагають регулярної заміни.

Читати повністю