Корморізки

Кормоподрібнювачі Газда (Ужгород)

4 товар(а)

4 товар(а)

Українське машинобудівне підприємство ТОВ «ВГК» спеціалізується на виготовленні обладнання для побутового використання. Компанія випускає подрібнювачі корму під брендом «Газда». Особливої уваги заслуговує серія зернодробарок. Вона знайде застосування в господарствах, які займаються розведенням великої рогатої худоби та свійської птиці.

Компанія «ВГК» у виробництві використовує сталь СТ45 і німецькі запобіжники від фірми THERMIK GmbH.

Переваги подрібнювачів кормів «Газда»

Зернодробарки цього бренду бувають двох типів: молоткові та роторні. Вони можуть працювати з різними типами сировини (бобові, злаки, цілі качани кукурудзи). Ще однією особливістю цих корморізок є можливість зміни помолу без розбору барабана.

Ціна корморізок «Газда» нижче, ніж у конкурентів, оскільки вони збираються в Україні. При цьому використання закордонних комплектуючих і технологій надає їм по-справжньому європейську якість.

Де купити зернодробарку «Газда» в Україні

Шукайте обладнання для облаштування побутового господарства? Все необхідне ви знайдете на сайті Cropper. Зокрема, можна купити в інтернет-магазині крупорушку «Газда» з можливістю настройки розміру фракції меленого зерна. На сайті також є корморізки для подрібнення трави, кукурудзяних стебел.

Купити кормової подрібнювач можна в будь-якому місті України, і він буде доставлений протягом 1-3 днів.

Читати повністю