Корморізки

Кормоподрібнювачі ДТЗ

11 товар(а)

11 товар(а)

Корморізки ДТЗ

Шукайте кормоподрібнювач, але вам складно визначитися з вибором? На вітчизняному ринку сільськогосподарської техніки представлений настільки великий асортимент обладнання для подрібнення корму, що очі розбігаються в різні боки. В такому випадку можемо вам порекомендувати китайські агрегати від ДМЗ, зроблені за європейськими стандартами якості. Ось уже не перший рік ці закордонні виробники стикаються з новими викликами і конкурують з вітчизняними брендами.

Компанія ДТЗ відповідає за виробництво зернодробарок, траворезок і універсальних кормоподрібнювачів. Дане обладнання призначене для переробки зернових, кукурудзяних качанів, сіна, соломи, стебелин і трави. Корморізки ДТЗ працюють від електричної розетки, за рахунок чого необхідність в людському втручанні значно знижується. Від вас буде потрібно тільки завантажити рослинну сировину в апарат і налаштувати параметри. В сільськогосподарської промисловості час є одним з найбільш важливих ресурсів, що вимагає правильного використання. Замість того, щоб сидіти над корморізкою і витрачати сили на отримання продукту, вам досить буде просто почекати.

Кормоподрібнювачі ДТЗ

Кормоподрібнювачі ДТЗ можуть виробляти від 40 кг до 800 кг за одну годину. Обсяг сировини, що переробляється, буде залежати від технічних характеристик пристрою. Всі моделі корморізок ДТЗ оснащені однофазним двигуном потужністю в 220 В, який може розганятися до 2800 оборотів в хвилину. Обладнання ДТЗ, що розраховане на переробку сіна, стебел і трави, має, як не дивно, до 4500 оборотів в хвилину. Це легко пояснюється тим, що дрібну сировину набагато складніше переробити, ніж велику через свої габарити. Відповідно, і ціна на такі корморізки буде значно вище. Втім, цей недолік компенсується вражаючим результатом, оскільки чим дрібніше продукт, тим краще він засвоюється в організмі тварини. Турбота про переробку їжі займає таке ж важливе значення, як і раціон тварини.

Корморізки ДТЗ обладнані або ріжучим барабаном, або молотками, або підрізним ножем для подрібнення стеблин. Ріжучий барабан захищений термокожухом і відведенням для дробленої маси. 24 молотка виготовляються із загартованої інструментальної сталі в 3 мм.

Де купити корморізки ДТЗ

Якщо ви зацікавилися продукцією даного бренду, радимо купити корморізки ДТЗ в інтернет-магазині Кроппер. На сайті магазина ціна інші ДТЗ стартує від 3 050 грн. У магазині Кроппер ви можете придбати та іншу сільськогосподарську продукцію, а також запасні частини до неї. На кожен товар діє гарантія 12 місяців. Товар можна оплатити при отриманні або через інтернет (перекладом суми на пластикову карту або на реквізити підприємства). Посилку можна забрати в відділеннях «Нової пошти», «Інтайм» і «Делівері». Доставка здійснюється по всій території України. Жителі міста Харків можуть скористатися послугами кур'єра.

Читати повністю