Доїльний апарат ДаМілк УІД-10 "Коза" (2 відра, для 4 кіз)

Код товара: 2020032-2
Only 5 left
Цiна: 16 400,00 грн.

У даній комплектації агрегат УІД-10 укомплектований доїльною апаратурою для доїння кіз і овець.

Використовуються якісний турецький аксесуар без колекторного типу. Він представляє собою пару прозорих склянок з міцного полікарбонату з силіконовою сосковой гумою всередині. Така комплектація має малу вагу, прозорість апаратури дозволяє спостерігати процес молоковіддачі.

Потужна вакуумна установка дозволяє підключати до 4 комплектів доїльної апаратури, тобто одночасне доїння 4 тварин зразу.

Комплектація доїльного апарату УІД-10:

  • Прозорі склянки з полікарбонату;
  • Силіконова сосковая гума;
  • Металевий вакуумрегулятор;
  • Алюмінієве відро 20 л.

Переваги доїльного апарату УІД-10:

  • Можливість одночасного доїння чотирьох кіз або овець;
  • Можна обладнати як стаціонарну лінію;
  • Високі показники експлуатаційних термінів;
  • Невисока ціна доїльного апарату і обслуговування;

Опис

Доїльні апарати в Харкові виробляються вже багато років, але першою розробленої моделлю доїльного апарату для домашніх умов на території сучасної незалежної України став доїльний апарат УІД-10 - надійний, практичний, недорогий доїльний апарат вітчизняного виробництва.

УІД-10 - домашній доїльний апарат з високою продуктивністю. Добре підходить для фермерських господарств з поголів'ям від 10 до 40 кіз. Розрахований на одноразове доїння двох кіз. Одночасне доїння двох тварин досягається за рахунок взаємодії однофазного електродвигуна потужністю 750 Вт на 1380об / хв і масляного вакуумного насоса. Насос масляного типу, пластинчато-роторного конструкції. Низькі обороти двигуна і мастильна системи насоса дуже сприятливо впливає на експлуатаційні терміни доїльного апарату. На холостому ходу вакуумний насос розріджує 22 м повітря, в робочому стан 10 м. Наведені дані є найвищими показниками на сьогоднішній день серед доїльних апаратів для домашніх умов експлуатації.

Силовий агрегат встановлений на зручній і маневреної візку одночасно виступає вакуумним балоном об'ємом 0,3 м, вирівнюючий вакуум в магістралі і оберігає насос від попадання рідини. Це найбільший обсяг ресивера в класі домашніх доїльних апаратів.

Доїльний апарат УІД-10 виробляє доїння при вакуумметричного й надлишкового тисків в системі 48 кПа. Необхідна тиску в системі досягається на багато швидше за рахунок підвищеної продуктивності вакуумного насоса, що дозволяє істотно економити час на предворительной підготовці доїльного апарату до доїння. При зміні пари кіз / овець не потрібно регулювати робочий і холостий вакуум. Мехдойка кіз чи овець доїльним апаратом УІД-10 дає можливість набагато раціональніше використовувати ваш час і сили.

Можна купити доїльний апарат УІД-10 і встановити його в окремому приміщення від місця доїння. Вакуум проводиться з великим запасом що дає можливість обладнати домашній доїльний апарат для кіз як стаціонарну лінію шляхом подовження вакуумного шланга.

У нашому інтернет магазині можна дуже недорого купити доїльний апарат УІД-10 і отримати бонуси до комплектації. Ми надаємо всі необхідні документи з гарантією на 1 рік і два роки безкоштовного сервісного обслуговування.

Застосування Для кіз та овець
Маркування УІД
Тип насоса Пластинчато-роторний (Масляний)
Кількість ліній Дві лінії
Вакуумметр Ні
Шланги Ні
Набір йоржиків Ні
Інструкція Ні
Затискач для соскової гуми Ні
Заглушки Ні
Тип двигуна доїльного апарату Електричний (від мережі)
  1 зірка 2 зірки 3 зірки 4 зірки 5 зірок
Рейтинг